Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ksiak: te same porty, które masz w thinkpaddzie 2016 masz w maku z 2015 (no w maku masz 2x display port zamiast 1). Tutaj jest jednak mowa o laptopach z przełomu 2016/2017, a nie 2015/2016
@ksiak: ja odnoszę się do tego co podałeś wcześniej - T460s. Jeśli masz innego thinkpada porównywalnego do nowych macbooków pod względem żywotności na baterii, wagi, rozmiaru, ekranu, osiągów to zarzuć linkiem, bo jak ja kupowałem ostatnio (miesiąc temu) komputer to jedyną sensowną alternatywą był dell xps (który według Ciebie nie jest biznesowy)
@desygnat: to patrz teraz na to, jaka to kiedys była machina (i dalej dziala super) :D laptop prawie 10 lat hp dv7 17'' core2duo 2x3,06ghz 4gb ram, 256gb ssd + 500gb hdd + 320gb hdd (tak, w laptopie mam 3 dyski :D)
A dokładnie:

Zintegrowany czytnik mediów cyfrowych 5 w 1 obsługujący karty Secure Digital, MultiMedia, Memory Stick, Memory Stick Pro i xD Picture
4 USB 2.0
1 złącze HDMI
1
Pobierz pawel_je - @desygnat: to patrz teraz na to, jaka to kiedys była machina (i dalej dzia...
źródło: comment_0qiE57139uYYpjUtchGYoK4cZCqkr70r.jpg
@Eoghan: akurat to, że w komputerach biznesowych jest stosowany standard DisplayPort to też wina Apple, które chce bardzo duże pieniądze za te gniazda w seriach biznesowych lub nie daje zgody na serie zbliżone do ich komputerów bawiąc się w trollowanie sądowe. Poza tym DP jest o wiele lepszym standardem pod kątem jakości. Respektowany przez wszystkich producentów, ale oczywiście Apple musi wszystkich robić w ..... - w szczególności swoich klientów.
@j4ace:
@Johnus: no popatrz, pracuję w korporacjach (wcześniej jeden z największych banków inwestycyjnych, obecnie jeden z większych koncernów medialnych) i nie masz racji co do obu stwierdzeń.
Mianowicie, że nie korzysta się z Apple w biznesie (w banku faktycznie, w media-korpo wręcz przeciwnie) ani, że DP to standard. Owszem DP jest sporo w użyciu ale bardzo wiele sprzętu popodłaczane przez adaptery HDMI-DP. Także ten #!$%@? w standarach odbija się nie korzystnie również
@szmieszkowiak: no cóż, obawiam się, że Twoje pojęcie o sprawie (jakkolwiek nie deprecjonuje go, też ważne) nie pokrywa się z moim - a mój wolumen jest nieco większy, bowiem pracuję przy sprzęcie w kilkunastu bankach różnego rodzaju, kilkudziesięciu korporacjach z rożnych sektorów biznesu, urzędach, wojsku, policji, służbach tajnych, straży pożarnej, ośrodkach badawczych, ośrodkach telekomunikacyjnych, pocztach, sądownictwie i wielu innych i uwierz mi, że ilość sprzętu komputerowego używającego standardu HDMI jest niewspółmiernie