Wpis z mikrobloga

@Eoghan: nie, ja nie zamierzam się przyzwyczajać. Póki będzie można spokojnie zakupić poleasingowca na Allegro to będę korzystał z takiej możliwości. Już dzisiaj z palcem w uchu kupisz lapka za 700 pln, doposażysz go w dysk SSD i pokonasz większość szmir dostępnych w marketach do 2500 pln (może nie w kwestii gier, tutaj zawsze wchodzi do akcji zewnętrzna karta graficzna, ale użyteczności i responsywności).

Im więcej ludzi nie da się
  • Odpowiedz
no popatrz, pracuję w korporacjach (wcześniej jeden z największych banków inwestycyjnych, obecnie jeden z większych koncernów medialnych) i nie masz racji co do obu stwierdzeń.

Mianowicie, że nie korzysta się z Apple w biznesie (w banku faktycznie, w media-korpo wręcz przeciwnie) ani, że DP to standard.


@szmieszkowiak: śmieszna anegdota z chyba największego korpo-telekomu w naszym kraju- nie mamy tu żadnego monitora posiadającego złącze HDMI- wszystko podłączane przez DVI lub DP
  • Odpowiedz
@metaxy: mówię o nowych modelach zaprezentowanych na CES, macbook 2015, który nadal jest w sprzedaży też ma porty hdmi i DP więc jak ktoś potrzebuje, to nikt nie zmusza do brania nowego modelu
  • Odpowiedz
mówię o nowych modelach zaprezentowanych na CES


@Eoghan: O kurde, nawet nie wiedziałem, że są już nowe. Zaraz poszukam, bo w sumie jakoś tak wychodzi, że co wydanie nowej serii wychodzi mi zmiana.
  • Odpowiedz