Wpis z mikrobloga

Ej Mirasy jest sprawa.

Napisała do mnie na FB jakaś dziewczyna z jakiejś grupy ... .Od słowa do słowa i okazuje się że ona level 23 ma chłopa ponad 10 lat starszego. Chłopak po wyrokach itp. Jakiś czemu nawet ją pobił gdyż odmówiła mu seksu.
Idiotka twierdzi, że wszystko jest OK bo już ją przeprosił i powiedział, że więcej tego nie zrobi.
Szkoda mi tej Karynki bo wiadomo co będzie dalej.
Czuję że powinnam zainterweniować, coś zrobić ale sama nie wiem gdzie to zgłosić.

#patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@? #logikarozowychpaskow #lobuzkochamocniej no i chyba #pomagajzwykopem

Real foto
aninowak - Ej Mirasy jest sprawa.

Napisała do mnie na FB jakaś dziewczyna z jakiej...

źródło: comment_hCcABNIPUwFO8EuTbIKIYeLKJYaMoCk5.jpg

Pobierz
  • 32
@Szreku: Przeczytaj raz jeszcze mojego posta.
Piszemy ze sobą od jakiegoś czasu i tematy zeszły na związki damsko-męskie i podczas opowiadania o swoim Sebie zapytała czy mój chłopak mnie bije więc zaczęłam ciągnąć ją za język
@MirkoFanatyk: @SzlomoBronsztajn: @19_85: @SpaceMonkey: @SzlomoBronsztajn: @Duze_piwo: @hi_patryk: @Tasanga: @TaoHosts:

Jestem po rozmowie z niebieską linią.
Wiele się nie dowiedziałam, mogę zgłosić sprawę na policję i policja ma obowiązek interwencji ale dziewczyna jest pełnoletnia i wszystkiego może się wyprzeć, natomiast pracownica radziła wstrzymać się z policją gdyż tylko ta dziewczyna zerwie ze mną kontakt. Pozostaje mi uświadomić ją, że jej chłopak na tym nie
@aninowak:Łobuz kocha najbardziej. Jeśli nie zamierza składać żadnych zeznań, to niech radzi sobie sama. Przyjdzie co do czego to Cię jeszcze nim poszczuje. Z doświadczenia w takich przypadkach wiem, że natura sobie zawsze poradzi sama i nie ma co się #!$%@?ć między wódkę i zakąskę.