Wpis z mikrobloga

Ostatnio TVP ukradło mój film i wycięło z niego moje logo i wstawili go do swojego filmu dokumentalnego, nie podając żadnego źródła, w dodatku jeszcze zepsuli jakość temu nagraniu i wygląda ono jak gówno. Po lewej screen z TVP1, po prawej mój oryginał. Teraz pytanie czy mam jakieś szanse na wygraną w sądzie z nimi i żeby mi za to zapłacili odszkodowanie?
#pis #bekazpisu #independentvideopress #tvp #tvp1 #kradziez #prawo #prawaautorskie #pomocy
A.....o - Ostatnio TVP ukradło mój film i wycięło z niego moje logo i wstawili go do ...

źródło: comment_7Q5zRRu0Voc0NdQ1vkU5ybIn9cq2awag.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@Axelio: nie było belki ze źródłem więc masz szanse. Prawo cytatu nie działa tutaj bo nie podali źrodła.


@MarianoaItaliano: O ja głupi, dlaczego ja nie oskarżyłem TVNu jak wykorzystali mój film w jakimś programie w TVN24? A nie, sorry, podali źródło: YouTube. Ciekawe czy jakbym umieścił na swoim hostingu to źródłem byłoby home.pl ... ( )
  • Odpowiedz
Masz, jestem prawnikiem i zajmowałem się prawem prasowym oraz prawem cytatu, możesz również żądać wycięcia twojego materiału.
  • Odpowiedz
@Axelio: aby było prawo cytatu musieli by zostawić materiał w niezmienionym stanie ( z logo ) a także w momencie jego wyświetlania dodać np źródło youtube. Inaczej będzie to kradzież
  • Odpowiedz