Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak kiedyś po Auchanie śmigały wrotkarki? Przywoziły i odwoziły z kasy różne produkty o ile dobrze pamiętam. Gówniakiem byłem ale zawsze było miło popatrzeć na te zwiewne spódniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było tak #!$%@? dawno, że nawet nie mogę znaleźć odpowiedniej fotki w necie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gimbynieznajo #nostalgia #gdansk #auchan
L.....e - Pamiętacie jak kiedyś po Auchanie śmigały wrotkarki? Przywoziły i odwoziły ...

źródło: comment_cwQqMnHypvDiEpZGD3KFPSTSAYbMJj3S.jpg

Pobierz
  • 49
@LibertyPrime: + lewackie #!$%@? since 2002: "Państwowa Inspekcja Pracy zakwestionowała warunki, w jakich pracują wrotkarki we wszystkich łódzkich hipermarketach. Nie mają kasków ani ochraniaczy na łokcie i kolana. Za długo w ciągu dnia jeżdżą na wrotkach."
( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://lodz.naszemiasto.pl/archiwum/niezdrowa-jazda-wrotkarek-pracujac-w-hipermarkecie-narazaja,274135,art,t,id,tm.html
@DOgi: Ale PIP to ty szanuj.
Nie każda kobieta waży 50 kg i z gracją porusza się na rolkach. W dodatku takie wrotki mocno przyspieszają pracę i narzucają większą presję na pracownice, a z tego co mi wiadomo praca w Auchanie do najłatwiejszych i tak nie należała i nadal nie należy. No i nawet jeden wypadek w ciągu tygodnia nie jest przyjemny, nawet w ochraniaczach, w których i tak nigdy nie