Wpis z mikrobloga

#csgo
ale #!$%@?łbym po ryjach tych debili, którzy ustawiają, że do poczekalni mogą dołączyć pobliscy gracze, a tak naprawdę grają ze znajomymi i mają fulla. Wchodzisz to poczekalni i od razu dostajesz kicka, a ona dalej ci się wyświetla w nearby lobby. Nosz #!$%@?... Fajny pomysł, ale niedopracowany. Mam tego LEM'a/Supreme, a 80% poczekalni publicznych to jakieś kałaszki czy goldy. Powinno wyświetlać poczekalnie z moją rangą i wyższymi, ewentualnie o jedną niższą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
Mam tego LEM'a/Supreme, a 80% poczekalni publicznych to jakieś kałaszki czy goldy. Powinno wyświetlać poczekalnie z moją rangą i wyższymi, ewentualnie o jedną niższą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ssjfrytek: bo sa wyswietlane poczekalnie NEARBY widocznie nikt blizszy twojej rangi nie odpala takiej poczekalni gdzie ktos moze dolaczyc
@LatajacaKartka: to, że jesteś leszczem 60kg wagi, który nie wychodzi z piwnicy i boi się własnego cienia to nie znaczy, że każdy taki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kefir1992: no niby tak, ale skoro widzą, że wchodzą pobliscy gracze to powinni od razu zmienić na prywatną, a tego nie robią