Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 117

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#lost #strangerthings
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 117

Ta...

źródło: comment_NqQN73byuOwaEdED1JZWBpAAbNJK1iZm.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Zagubieni (2004) Lost 46.1% (1264)
  • Stranger Things (2016) 45.1% (1235)
  • Żaden / Oba 8.8% (242)

Oddanych głosów: 2741

  • 49
@Matt_888: weźcie pod uwagę, że Stranger Things jest TYLKO (!) jeden sezon. Jasne, w przypadku Losta zdarzały się słabsze, ale jesteście w stanie powiedzieć, że Stranger Things będzie trzymało taki poziom również w kolejnych (o ile będą więcej niż dwa)? Fakt, to jest spoko, ale Lost to był swojego rodzaju przełom, nie wyobrażam sobie, żeby teraz odpadł.
Pewnie jestem trochę nieobiektywny bo Lost to mój ulubiony serial ale serio uważacie, że jeden sezon Stranger Things powinien wygrać z serialem, który był przełomem jak na swoje czasy i który po dziś dzień jest niezapomniany. Oglądałem Stranger Things i bardzo mi się podobał, jednak nie wydaję mi się, że jeden sezon Stranger Things powinien wygrać z Lost, który rzeczywiście mial wzloty i upadki ale jako całość dalej pozostaje niesamowity.
@NormanCroucher: To stranger things jest teraz strasznie na topie, widziałem pilota i kawałek innego odcinka, serial widać robiony poprawnie, ale nie jest to w moim odczuciu taki przełom jakim był LOST, doskonałe wykorzystanie retrospekcji, 10tki napisanych postaci, z którymi mogliśmy się utożsamiać lub nie. Zresztą LOST to 121 odcinków, stranger things to zaledwie 8 odcinków