Wpis z mikrobloga

@Voobo: jeszcze chodzi o coś innego, o ideę wspólnoty, o jednoczenie ludzi. Coś czego prawica nie może znieść. Coś co zaszczepiają od lat, podział. WOŚP z tym walczy robiąc dobro.
  • Odpowiedz
@Voobo: Nawet jeśli NFZ by finansował zakup sprzętu (a nie finansuje), jeśli szpitale by były dobrze zarządzane (a nie są), to co w tym złego, że grupa ludzi z własnych portfeli chce polepszyć stan czegoś z czego korzystają wszyscy. Ty też... Co w tym złego?! Ja #!$%@? nie rozumiem... Jak ktoś w czynie społecznym coś robi to źle? Sam zrób - lepiej.
A nie... Czekaj... Ty tylko wytykać innym pewnie tylko
  • Odpowiedz
@Voobo: NFZ nie finansuje aparatury, tylko usługi. Zapoznaj się z systemem ochrony zdrowia w naszym kraju, a potem komentuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aikonek: A pasażerowie Polskiego Busa finansują przewozy a nie autobusy. Ogarnij się, bo to autystyczna logika.
  • Odpowiedz
@blubi_su: te wasze wojenki są już zabawne, obrzucanie się tymi samymi argumentami. Patrząc na to z boku można się pokulać ze śmiechu. Fanatycy ślepych idei.

I typowe na koniec - nawrzucanie innym krytykantom, że na bank są głupsi xD

Owsiak zrobił tyle samo w celu podziałów, co ta mityczna pisowska prawica (mityczna, bo oni są co najwyżej konserwatywni). Miałem okazję posłuchać gościa w różnych sytuacjach i nawoływanie do wyśmiania/#!$%@?/odrzucenia tych i
  • Odpowiedz
@defoxe: powinni prowadzić ewidencję kto wpłacił na WOŚP, i w razie pobytu w szpitalu sprawdzać na liście czy pacjent wpłacał. Jeśli nie dałeś, to nie leczymy i nie diagnozujemy cię aparaturą kupioną przez WOŚP.
  • Odpowiedz
Jeśli nie dałeś, to nie leczymy i nie diagnozujemy cię aparaturą kupioną przez WOŚP.


@aikonek: No i widzisz... Czym by się to różniło od obowiązkowych składek? A to społeczna inwencja jest...
Dla wszystkich. I dla tych co dają i dla tych co nie dają, no i też dla tych co by to najchętniej zdelegalizowali.
No i właśnie to fajne jest.
I ja daję, mimo iż parę złotych z tego co dałem
  • Odpowiedz