Wpis z mikrobloga

@mortasmortas: Używałeś tego iGO Primo? Intuicyjna jest? To dla mojego ojca, bo cale zycie jezdzil na mapach a robi się coraz starszy i coraz ciężej mu pamiętać wszystko, więc chciałem mu kupić jakąś dobrą navi do 500 zł tylko no najwazniejsze zeby moznabylo podac tonaż i wysokość
@viktorPL Ten TomTom jest bardzo kiepski nawet dla osobówek o ile pamiętam nie ma też za wiele pamięci więc całej Europy nie wgrasz. Za oryginalne Igo musisz dać około 2k albo więcej. Ale takie są ceny wygody jak ma brać pod uwagę tonaż, wysokość i ograniczenia . Na piracie nigdy nie udało mi się tego w pełni uzyskać. Ale nie jestem specjalistą, popytaj jeszcze. Póki co ty tylko AutoMapa mi brała pod
@viktorPL: Weź jakiś tablet 7 cali z allegro, widziałem fajny teraz lenovo elegancki z etui za 300 zł, do tego kupujesz apkę iGo Primo, nie wiem ile w PLNach dokładnie, ale pewnie trochę ponad 100 zł, bo funtów 22, do tego uchwyt na szybę i masz elegancką nawigację. A możesz dodatkowo, film obejrzeć, neta przejrzeć itd. Pierwszy tydzień jest za darmo. Możesz też spróbować Sygic truck, ale jest znacznie droższa.