Wpis z mikrobloga

@S_Rybka: Bez żadnych oporów podpiszę taki świstek. Tylko, że taki dokument nic nie zmieni, chodźby i był poświadczony notarialne, tym charakteryzuje się właśnie lewactwo. Brak możliwości decydowania o samym sobie.

Nie będziemy jednak dyskutować na trudny temat, jakim jest stan medycyny, zdrowotności w naszym kraju, tej wspieranej tak hojnie od 25 lat cennymi maszynami z akcji owsiaka.
Dyskusja zakłada, że partner dyskusji dysponuje jakąś wiedzą, wtedy możliwa jest dyskusja. Moglibyśmy co
@S_Rybka: Nie przypominam sobie, abym uzyskał jakąkolwiek dobrą opiekę za darmo, wtedy kiedy jej potrzebowałem.

Mój bilans w stusunku do tego chorego system nie jest dodatni. Radzę i Tobie przygotować kieszenie w razie potrzeby, bo liczenie na cudowne maszyny owsiaka w takich sytacjach, może się dla ciebie skończyć siedzeniem w ręką w nocniku, w długiej wielomiesięcznej kolejce.
@badger69
Nie rozumiem Twojego toku myślenia i wypowiedzi.
Mówisz, że Państwowa opieka nic Ci nie dała za składki jakie płacisz - to rozumiem. Ale co ma do tego WOŚP ?

Może Ty nie wiesz, że wrzucanie im do puszki, to nie jest opłacanie NFZ, tylko kupowanie sprzętu do ratowania życia ?( ͡º ͜ʖ͡º)

W sumie, nie spodziewam się, że wiesz coś ponad kryptowaluty i wykop, dlatego chciałem
@megaloxantha: pozwól, że opowiem Ci historię. Kiedyś jednorazowo wpłaciłem £400 na biedne dzieci później przez trzy lata direct debit płaciłem £3 co miesiąc i nagle dowiedziałem się o przekrętach fundacji kandydatki na prezydenta USA fundacji clinton o tym jak pieniądze dla Hawajów poszły do prywatnych kieszeni o mojej fundacji też doszły mnie niepokojące wiadomości. I nagle poczułem się jak jeden WIELKI FRAJER!
Od tego czasu zero fundacji i zacząłem zauważać jak
@pawlo74: Następny co nie wie co to WOŚP. Tutaj nie wpłacasz na pomoc dla kogoś konkretnego. Wpłacasz, aby kupić sprzęt, który może i Tobie kiedyś pomoże. Zatrważający jest sposób myślenia pseudo logicznego niektórych. I tacy ludzie niby są inteligentni... Tak im się wydaje, bo wiedzą jak zarobić na kursach krypto i tyle.
@pawlo74: Tylko co to ma do wośp to ja nie wiem.
Lewackie też nie jest, bo... tak działa wolny rynek ( ) o ile kłamstwo jest przestępstwem to marketing nie. Jak ktoś wpłaci na fundusz inwestycyjny z rocznymi opłatami 10% to też lewactwo? A może powinien po prostu przeczytać umowę i policzyć?

Akurat wośp ma bardzo niskie koszty administracyjne - 8%. Tylko nie pisz, że
@megaloxantha: Te płaczki antyWOŚPowe płaczą bo inni tez płaczą. Taki syndrom stada. A jak do tego wbili sobie w łeb, że co anty to dobre, to masz tą falę chejtu na WOŚP.

Jak pisałem na początku tutaj: wydrukujcie karteczkę, a jak was mimo wszystko będą chcieli ratować to wyskoczcie z okna, dla pewności, że was sprzęt WOŚP nie uratuje.