Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam pomysłu na zmianę treningu.
Robię trening AB, A: przysiady ze sztangą z na plecach, przysiady z kettlem, wykroki, wchodzenie na step, arnoldki, , unoszenie bokiem, uginanie przedramion; B: martwy, przysiad bułgarski, martwy na 1 nodze, hip thrust, wiosłowanie hantlem, pompki i wyciskanie francuskie. Ćwiczę to już jakiś czas i przejadło mi się, muszę coś zmienić, dodać, odjąć bo zwariuje. Myślałam o dorzuceniu odwodzenia nóg na maszynie w A. Ktoś, coś poleci, doradzi?

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ta_Dama Poszukaj nowych ćwiczeń i je wrzuć zamiast obecnych. Może skup się na innych partiach odrzucić z nóg, dodaj do czegoś innego. Zmiana ilości powtórzeń, może na bardziej siłowy. Możliwości jest bardzo wiele. Wołaj naszych znawców, zaraz coś ci ogarną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ta_Dama: troche straszny ten program.. moze cos takiego:

Przysiad
martwy na jednej nodze
Hip thrust
inverted rows w superserii
  • Odpowiedz
@ethics: Klata gdzieś się zgubiła :D a biceps jest w A, "uginanie przedramion", ale generalnie są jakieć 2 ćwiczenia na biceps w zależności na co akurat mam ochotę.

No i brzuch w każdym, którego zapomniał napisać

@bst: czemu straszny? dziękuję, wypróbuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bst nudny jest, dlatego już go nie mogę. A celem są właśnie nogi, w sensie osoba która mi to ułożyła usłyszała ze właśnie je bym chciała najbardziej poprawić i wysmuklic itp itd
  • Odpowiedz
@Ta_Dama: przeladowujac trening nog, raczej ich nie wysmuklisz.. zeby to zrobic musisz sie albo pozbyc tluszczu albo wypelnic miesniem dziury :) w zaleznosci jak wygladasz. Trening silowy na pozbycie sie tluszczu moze pomoc, ale nie w takiej przeladowanej formie. Jezeli masz tam tluszcz to daj trening silowy 2x w tyg, a dwa razy daj jakas aktywnosc interwalowa (polecam chodakowska :) plus dieta (u kobiet bardzo dobrze dziala LC), czasami jak
  • Odpowiedz
@bst: Zdecydowanie chodzi o pozbycie sie tłuszczu, ale znowu bez przesady, nie topię się w nim. Czyli robiłam źle i skupiłam sie nie na tym co trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chodakowska odpada ale myślisz że przeplatanie co jeden dzień siłowego z interwałami na bieżni (jakieś np 6-8 serii) będzie ok ?
  • Odpowiedz
  • 0
Czemu chodakowska odpada? Masz diete? Trzymasz ilosc kalorii? Jak bedziesz przeplatac to bedzie bardzo ok. O ile sie nie zajedziesz.
  • Odpowiedz
@bst: Odpada bo w mieszkaniu nie ma miejsca na trening, mogła bym jedynie robić jakiś Skalpel , który już jest dla mnie za słaby. Tak, trzymam
  • Odpowiedz
  • 0
@Ta_Dama no to jakies interwaly na silowni. Moze byc tabata. 15 min w dni nie treningowe wystarczy. W treningu silowym 6-12 powtorzen 4 serie. Ile tygodniowo gubisz kg?.
  • Odpowiedz
A coś jak siłowy (np ten od Ciebie), dzień przerwy, interwał, dzień przerwy, interwał ? Plus chwila cardio po każdym? Czy bez sensu? Nie gubię szybko bo też nie zależy mi na dużym spadku, gdzieś 3 kg a "komfort psychiczny" mi potrzebny
  • Odpowiedz