Wpis z mikrobloga

Czas najwyższy to powiedzieć nie oszczędzając słów - turniej WESG to jeden z najbardziej #!$%@? turniejów CS GO. Dlaczego?

1. Godziny meczy beznadziejne
2. Tylko 2/3 drużyny tier 1 mimo 1.5 mln puli nagród
3. Brak streamu wielu meczy
4. Oficjalny stream nadaje mecz o pietruszke zamiast znacznie ciekawszego meczu kinguin.
5. Prawa do transmisji kosztowały ok. 150.000$ lub więcej ( info od izaka )
6. Mimo tak drogich praw do transmisji Izak nie może połączyć się z streamem i po raz kolejny omija nas widowisko.

Dopisujcie punkty 7,8,9 (...) itd ( ͡° ʖ̯ ͡°) z pewnością jeszcze wiele złego można powiedzieć.
#csgo #wesg #csgomecz
  • 36
@riseno: popelniles maly blad ; ) moje argumenty sa idiotyczne WEDLUG CIEBIE. Ja mam inne zdanie podobnie jak wielu ludzi. Nie musisz sie zgadzac a juz na pewno nie uswiadmiac mnie ; >
@sometwo: wiesz, to nie ja wchodze tutaj i wyzywam wesg od najgorszych turniejow, bo sa rano ze wzgledu na inna strefe czasowa w Chinach i restrykcyjnego regulaminu XD
Nie dziwcie się, że prawa transmisji rosną. Jest to szansa by eventy były coraz lepsze. Zobaczcie jak dużo na drogich prawach do transmisji zyskała Premier League. A co do WESG to godzina to wina strefy czasowej niestety i jest to nie do przejścia. Zresztą tak samo było z igrzyskami w Pekinie.
Co do transmisji to szkoda, że tak organizatorzy zrobili :/ Powinni trochę lepiej to przygotować. Ale oprawa turnieju ładna, ceremonia otwarcia
@Wirtuoz: oh nie ogar, geniusz, idiota, debil co jeszcze? po prostu sie pomylilem co juz napisalem 10x w tym poscie. Ale nieeeee.... Ty musiales to napisac i pokazac jaki ty mONdry
@Wirtuoz: to jest twoja zasada ? :D masz gdzieś księgę wszystkich zasad? interesuje mnie tom "zasady wyrażania bólu dupy na mikroblogu". Jedną zasadę już poznałem - "zasada numer 399281 księgi zasad Wirtuoza brzmi następująco - jeżeli wyrażasz bóldupy musisz to robić porządnie. Jakikolwiek błąd jest rzeczą nieludzką, a kara za niego będzie surowa" :D

heheszkuje no bo bez przesady. Odpisałem każdemu w tym poście, że popełniłem błąd. ( ͡° ͜
@Wirtuoz: mam taką zasadę, że nie usuwam swoich postów :P zdarzyło mi się to może raz :P lecz był to wyjątek która dopuszcza księga zasad numer 7 rodział 4 akapit 9.
@sometwo:
1. zawody są w chinach i nikt nie myśli że u polaka robaka mecze są od 4.
2. -
3. przy takiej ilości spotkań na turnieju musiałoby być z 20 casterów, jest 2 oficjalnych+ruscy i izak.
4. Oficjalny mecz nadaje taki mecz po meczu a nie wbija w połowie spotkania na mecz kinguin + mecze polaków masz u izaka, a przy 1 oficjalnym streamie i tylu spotkaniach chyba idiotyczne byłoby