Wpis z mikrobloga

@spetz może masz rację, ale w regulaminie jest jasno napisane: "12. Użycie zakazanych i niedozwolonych substancji w celu osiągnięcia końcowego rezultatu jest zabronione. W uzasadnionych przypadkach Uczestnik może zostać poproszony przez Organizatora o poddanie się testom, aby zweryfikować, czy zmiana ciała była osiągnięta bez stosowania niedozwolonych środków. Kosztami takich testów będzie obciążony Uczestnik. Brak zgody na poddanie się testom oznacza wykluczenie Uczestnika z Konkursu."
Jeśli to portal "budujmase" i mają artykuły o
@Olom: faktycznie, to ma jakiś sens, tylko jak wiadomo testy można oszukać itd. Chodzi mi o to, że ludzie potrafią się zadłużyć mocno, żeby wygrać majonez na wiejskich zawodach, a co dopiero 10k cebulionów. Tak czy inaczej powodzenia :).
@spetz: Dzięki, tak czy inaczej nic nie stracę, a jak dam radę się spiąć przez te 3 miechy to jedynie zyskam, bo niestety ektomofik całe życie 68kg przy 179 cm
@csmrex HMB to podobno ściema. Dla mnie tylko ryż z kurczakiem, ale kiedyś próbowałem, szczęka boli od tego mielenia, może tym razem wiecej gainera.