Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski (niebieskie również) jeśli chcecie zakończyć relację z bliską wam osobą to zróbcie to jak należy; spotkajcie się i porozmawiajcie szczerze w cztery oczy wyjaśniając/oznajmiając dlaczego nie chcecie tego dłużej ciągnąć. Twarzą w twarz, a nie przez fb, smsa czy snapchata, zachowajcie się godnie jak na istoty ludzkie przystało i zróbcie to z klasą, potraktujcie tę osobę z szacunkiem - jak człowieka, a nie jak internetowy awatar.

Taka rada na przyszłość.

#zwiazki #przemyslenia
  • 23
Zerwanie w sposób inny niż w cztery oczy to pokazanie braku totalnego szacunku do drugiej osoby, z którą - bądź co bądź - było się w bliższej i intymnej relacji przez jakiś czas.


@sejwjor: powiedz po co taki #rozowypasek ma szanowac byłego:) jakby szanował to pewnie i by nie zerwał, a tak nie szanuje i nawet nie poinformuje go o zerwaniu tak bardzo ma #!$%@? na niego:)
@Ambiwalentnik: Oczywiście, każde zerwanie jest złe, nie neguję tego, coś Ty. Ale jeśli już to robić to tylko w cztery oczy, i nie cierpię sytuacji, gdy ktoś wysługuje się social media do takich spraw. Niestety takie zachowania dotyczą i różowych, i niebieskich ;) Nie ma reguły.
@unknown_stranger: Phi. Moja była zdradzała mnie (emocjonalnie) przez 3 miesiące (dowiedziałem się o tym sporo po faktycznym rozstaniu; wystarczyło powiązać kilka faktów), traktowała jak szmatę do podłogi, a gdy przyszło do powiedzenia mi "au revoir", napisała mi przez messenger, że w innych warunkach przyjechałaby, pogadałaby ze mną, ale nie zrobi tego, bo ja nie zasługuję na ludzkie rozstanie.
@unknown_stranger: Wyciągnąłem takie wnioski, że do każdej relacji podchodzę na chłodno i nie staram się jakoś specjalnie pod względem czynów, czy zaangażowania. Jest fajnie? Spoko, tak trzymać. Nie jest + przychodzi czas rozstania? No trudno. Szczerze powiedziawszy, już żadnego rozstania od tamtej pory jakoś emocjonalnie nie przeżyłem, bo i po co? Pstryk, jestem znowu singlem, nic się nie zmienia. Zero myśli, zero tęsknoty.
@Mysiunia_:
No i plusik dla niej! Ty tez masz jeszcze szanse!

11 Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. 12 Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem lecz by trwała w cichości. 13 Albowiem Adam został pierwszy ukształtowany, potem - Ewa. 14 I nie Adam został zwiedziony, lecz zwiedziona kobieta popadła w przestępstwo. 15 Zbawiona zaś zostanie przez rodzenie dzieci; [będą zbawione wszystkie], jeśli wytrwają