Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mila starsza pani Azjatka w czerwonej kurtce zaczepiła mnie bo wypadł mi dowód z portfela przed wejściem do tramwaju. Polaki robaki przeszli obojętnie, a ona ślicznym akcentem zawołała, a potem sie uśmiechnęła do mnie w tramwaju i zrobiła okejkem kciukiem. Nie ma to jak rasowo czysta Rzeczpospolita <3
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zircon: A nie pomyślałeś zamiast obrażać że dla Azjaty widok tygrysa w tramwaju jest trochę normalniejszy niż dla Polaka? czarnolisto
  • Odpowiedz
@Zircon: nie powiedziała ci na ucho w podzięce, żebyś w najbliższy weekend do Centrum Handlowego się nie wybierał? A nie, czekaj, wróć, to była azjatka, nie muzułmanka...
  • Odpowiedz
@Zircon: Azjaci są bardzo uprzejmi. Jak miałem praktyki w hotelu to często oni szybciej się ze mną witali, za nim ja zdążyłem powiedzieć pierwszy. Robią to z taką radością, że później lepiej się pracowało :)
  • Odpowiedz
@Zircon: po tym co przeczytałem to też bym się nie schylił.

Parę razy już mi coś wypadło i nie zauważyłem czy coś i ktoś wołał za mną i mi oddał, telefon zgubiłem też odzyskałem ale najlepiej srać we własne gniazdo i ojoj polaki robaki, złodzieje i nie wiadomo co.
  • Odpowiedz