Wpis z mikrobloga

  • 10
Dzisiaj w BBC słyszałem że niektórzy rolnicy w UK będą strajkowac bo zabiorą im dopłaty jak wyjdą z unii ( ͡ ͜ʖ ͡)
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
()
#brexit #uk
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@MarianoaItaliano Większość z nich ma po 30 owiec ale są wielcy farmers i chajs biorą ale dużo też jest Anglików którzy nie wiedzieli nawet że pieniądze płynęły z od złych Niemców i teraz ból duży mocno
  • Odpowiedz
@szc-zbi: No ja się im nie dziwę. W sumie zostali teraz z ręką w nocniku i bez obrazy, ale populizm Faraga i UKIP dorównuje chyba tylko Lepperowi i Samoobronie którzy też namawiali rolników żeby głosowali na nie w.s. referendum UE, a jak się potem okazało to rolnictwo ma największy przydział hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: @szc-zbi: Szkocja juz sie ostatnio wypowiedziala, ze to nie sa zarty i ze bedzie drugie referendum, bo czuja sie oszukani bo zostali w UK bo powiedzieli im ze w ten sposob zostana w EU, a potem Anglia przeglosowala Brexit mimo, ze Szkocja i Irl Pln byly za zostaniem wiec teraz nie widza swojej przyszlosci w UK
  • Odpowiedz
No z----ł, ale miał na tyle RiGCZ żeby odejść ze stanowiska.


@MarianoaItaliano: nie wiem czy to taki RiGCZ bo byl dobrym premierem i wielu ludzi glosowalo za wyjsciem myslac, ze to wlasnie Cameron ich bedzie wyprowadzal.
  • Odpowiedz