Wpis z mikrobloga

ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pussy magnet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proponuje takie warunki:
- samochód - Ferrari, Lambo, Bugati, Maserati i podobne odpadają... coś rozsądnego cena/jakość i takiego by nie trzeba było narkotykami dealować by na niego zarobić...
- target - nie tylko blachary ale przede wszystkim panie z klasą...
- jeśli model samochodu jeszcze się nie pojawił to wrzucamy go w komentarzu (najlepiej pic related), jeśli się pojawił to plusujemy go - plus od różowego paska liczy się podwójnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ustalajo #logikarozowychpaskow #samochody #pytanie
Pobierz h3xxx - ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pus...
źródło: comment_5rxItAspgoFZS1Bfg5P7uZWMLcb2qm7E.jpg
  • 225
@Hannahalla: no i co z tego? John Deere to nowsza konstrukcja, ma lepszy zespół jezdny, lepszą trakcję, ergonomiczny interfejs z ekranem dotykowym, jest dużo łatwiejszy i tańszy w otrzymaniu i w naprawach. Bez problemu pobiłby rekord (pomijając już, że to nie orka, tylko najszybsza jazda z pługiem). Jedyne co ratuje Casea to lepszy widok z kabiny. Jakby właściciel wypróbował JD, to już by nie wrócił do Case.
Też jestem z Podlasia
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - @Hannahalla: no i co z tego? John Deere to nows...
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: xDDDDDDDD
To jest orka, chyba że potrzebujesz abym wykonała z Pietraszukiem (a raczej z jego młotem, który orał) wywiad który ma udowodnić bzdurność twoich słów. Co do jazdy ciągnikiem to musiałam być za sterem już w wieku 5 lat, więc gadanie "oooo szanuj mnie bo jestem starszy" mam w dupie bo szacunku nie zyskuje się z wiekiem lecz w ramach podziwiania za osiągnięcia i tego, co dana osoba sobą reprezentuje.
@Hannahalla: wykop serious business xD
Daj spokój, robimy sobie heheszki i offtop, ale powoli przeginasz i atakujesz personalnie.
Nie domagam się szacunku (gdzie tak napisałem), tylko wskazałem, że wiem z doświadczenia co to jest orka, a na filmiku wygląda zrobione na szybko i byle jak.

w Zaczopkach na Podlasiu

Nie napisałaś na Podlasiu Południowym (na terenach Lubelszczyzny) tylko na Podlasiu, a to już dwie różne krainy. Ktoś tu naprawdę przespał lekcje
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Podlasie Południowe, zwane Podlasiem, rzadziej Podlasiem Lubelskim. Wszystko w porządku, nie bez powodu wygrywałam konkursy o regionie i dostawałam nagrody przewodników ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie jest zrobione byle jak, młoty pracujące u Pietraszuka są dobrzy w swoim fachu - co jak co, ale jego stać na 50 dobrych pracowników w jego gospodarstwie.
@h3xxx: Ostatnio miałem przyjemność pojeździć trochę Mercedesem klasy E z 2016 roku w AMG line z dieslem ( ͡º ͜ʖ͡º) Powiem, że robiło to robotę, tyle spojrzeń i uśmiechów ze strony płci pięknej chyba w innym aucie nie doświadczyłem.
"Najgrubiej" było pod jednym liceum w Warszawie, pod którym postałem z 10 minut bo czekałem aż mi otworzą bramę do obiektu, do którego musiałem wjechać ( ͡
Pobierz ArekJ - @h3xxx: Ostatnio miałem przyjemność pojeździć trochę Mercedesem klasy E z 201...
źródło: comment_TSyQKitKIVLEpNaNuYqBAz8eJI9BLuK4.jpg
Kobieta z klasą nie poleci na samochód


@i20918: Oczywiście, nie poleci na samochód, ale (nie oszukujmy się) na pewno zwróci na niego uwagę. I w zależności od tego jak będzie się ten samochód prezentował - albo zyskasz w jej oczach albo stracisz. Samochód, podobnie jak i wiele innych rzeczy (garderoba, własne mieszkanie, czy nawet zachowanie), jest wyznacznikiem pewnej pozycji społecznej, umiejętności radzenia sobie w życiu i takiego życiowego ogarnięcia. Dlatego tak
Oczywiście, nie poleci na samochód, ale (nie oszukujmy się) na pewno zwróci na niego uwagę. I w zależności od tego jak będzie się ten samochód prezentował - albo zyskasz w jej oczach albo stracisz.

@a__s: Jeśli nie jesteś gotowa być ze mną takim jakim jestem, to znaczy że na mnie nie zasługujesz.

@h3xxx: @i20918: Z własnego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że każda kobieta zwraca uwagę na samochód, większą, czy mniejszą. Długo pracowałem w wypożyczalni samochodów, gdzie dużym odsetkiem klientów były osoby, które otrzymywały od nas auto jako zastępcze na zasadach umowy z ubezpieczycielem. Wiele razy zdarzyło mi się podstawiać auto klientkom, które nigdy nie wiedziały czym przyjadę - zwykle było to auto podobnej klasy jak uszkodzone, bądź wyższej. Miny i zachwyt niektórych