Wpis z mikrobloga

1. Bądz w ciąży, końcówka.
2. Syn, lvl 2, choruje i ma kiepską noc, mąż przy nim.
3. O 6:30 przejmij gówniaka.
4. Pójdź z nim pić i siku. Chce jeść.
5. Postanów zejść do kuchni, po schodach, po ciemku by starszego syna (lvl 5) jeszcze nie budzić.
6. W-------l się z gracją na nadgarstek, kolano i brodę. Brzuch na szczęście ochroniony.
7. Podnieś mężowi ciśnienie lepiej niż 1000 red bulli
8. Rozpocznij dzień z bolącym kolanem, którego nie możesz zgiąć, lewą ręką, która nie ma w sobie za grosz siły.
9. Nie masz nikogo do pomocy przy chorym dziecku, bo rodzice i mąż mają z-------l w pracy, do lekarza też ciężko mi się wybrać z gorączkującym dzieckiem :/
10. Czy Ty miałeś gorszy poranek?

11. Pytanie do Mirków, może ktoś się zna, co można na stłuczenia stosować będąc w ciąży? W aptece mówią, że nic.

#zalesie #dziendobry #j--------e
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magyarka: kombinuj, jak byłam w ciąży przeziębiona mąż wziął zwolnienie na również przeziebionego syna. Ja bym nie dała rady ogarnąć bo dość mocno go wzięło wtedy.

A wykopki jak zwykle nienawiść do kobiet a już z dziećmi to już w ogóle xD.
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut: to się na tyle rzadko zdarza, że nikogo chętnego nie znajdę. Zazwyczaj dzieci mam zdrowe i w placówkach, mąż może się wyrwać z pracy bez większych problemów, a i moi rodzice są mega dostępni i chętni do pomocy. Tylko dzis się złożyło totalnie nie tak :(.
Ale już niebieski dał mi znać, że wraca :)
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: ale ja nie obrażam ludzi. Nawet mi przez myśl to nie przeszło :) nie chcesz mieć dzieci, nie masz z kim, nie bo coś tam, to Twoja sprawa i nie mam zamiaru krytykować.
@vantropf: nie zrobię #pokazdziecko by udowodnić. Ale można siedzieć na mirko i mieć dzieci. Syn akurat teraz nie wymaga zaangażowania ;) są dni kiedy nawet aplikacji nie włączę.
  • Odpowiedz
5. Postanów zejść do kuchni, po schodach, po ciemku by starszego syna (lvl 5) jeszcze nie budzić.

Wszyscy się żala nad upadkiem, a ja się pytam: jak można trzymać 5latka na klatce schodiwej?
Przecież w nocy można się zabić.

@magyarka
  • Odpowiedz
@wpupix: skład ma fajny! Stosowałbym.
@celulozy: niegrzeczny był to na schodach śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to światło ze schodów wypadałoby do pokoju w którym śpi, a szkoda mi było go jeszcze budzić. Niestety soczystym przklnięciem po upadku obudziłam ;(
  • Odpowiedz