Wpis z mikrobloga

Robaczki, takie pytanko na szybkości. Wróciłem do hotsa po długaśnej przerwie (w momencie, gdy kończyłem, do gry wjeżdżał Xul) i po zalogowaniu się stwierdziłem, że zrobił się mega tłok wśród postaci. Jestem raczej typowo niedzielnym graczem, który lubi sobie po prostu "popykać", więc żadnego spinania tyłka o zwycięstwo, a rankedów nawet nie tykam. Nie robiłem jednak wielu zakupów, a w ramach grania z doskoku często robiłem dzienne zadanka, więc uzbierało mi się 30 koła i tu pojawia się właściwa część pytania: kogo byście polecili z tych nowszych postaci?
Od razu dodam, że odpadają asasyni w zwarciu, bo kompletnie ich nie czuję (jeśli ktoś z Was miał w meczu wyjątkowo nieogarniętego Illidana lub Zeratula, to mogłem być ja). Jeśli chodzi o pozostałe typy postaci, to odnajduję się raczej we wszystkim - mogę być supportem, mogę wziąć tanka i osłaniać innym dupę albo wziąć coś, co mocno bije. Za najbardziej klimatyczną i grywalną z punktu widzenia frajdy postać uważam Nazeebo, ale się przy swoim czarnuszku nie upieram.
Za wszelkie sugestie dziękuję. )
#heroesofthestorm #hots
  • 4
@mirkw88d: Z tych które wyszły po Xulu to mogę polecić Dehakę, Gul'dana, Zaryę. Silne postaci w aktualnej mecie i bardzo przyjemnie się nimi gra.

Na quickmatchu mimo silnej awersji do assasynów możesz spróbować Variana na bliźniaczych ostrzach, fajnie się sieka, Ragnaros z tego co słyszałem też mocny melee.
@mirkw88d: Nazeebo jest dość unikalny (chociaż po reworku taki se moim zdaniem). Na podstawie jednej ulubionej postaci ciężko Ci coś doradzić.

Auriel jest fajna i ciekawa - support który leczy dzięki zadanym obrażeniom (przez siebie i jednego wybranego sojusznika), ale w obecnej mecie słaba.

Chromie to long-range poke. Jeśli nie lubisz walki w zwarciu to może być postać dla Ciebie. Stoisz daleko od wszystkich i strzelasz. Jak trafisz to jeden skillshot