Wpis z mikrobloga

@SmallCaracan: ja tam gardziłem solgazem, ale naprawdę xD tak bardzo olewam te aferę, No dobra śmieszą mnie pasty xD, a już bardziej Kisne, ze wykopków xD myślą, ze serio w takiej firmie maja #!$%@? o portal gdzie ludzie taguja #gownowpis xD rewolucja psia mac
  • Odpowiedz
@miknan: tak, wciąż jestem zdania, ze maja wielce #!$%@? o portal dla gimnazjalistów. A do tego ten artykuł, przeszedłbym się z żenady, ale niestety jestem w busie (,)
  • Odpowiedz
@peperone: to z tej grupy marketingowych czarodziejow, gdzie Biel mial kejsa z wykopu kiedys robic. Nie tylko wykop tak ocenia sytuacje. I tak pozostaje pytanie na ile klienci w ogole szperaja w tych opiniach o produkcie
  • Odpowiedz
@miknan: prawda jest taka, ze może im to jeszcze wyjść na plus. No weź dla przykładu takiego gościa X co ma hajs. On raczej opinia wykopku nie nedzie się sugerował, a solgazowi właśnie fejm się nakręca i dziany pan x stwierdzi, loooo kupuje ten szajs.
Zreszta jest popyt, jest podaż. Artykuły, wykop, to serio im noe robi, No chyba, ze darmowa reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@miknan Doświadczenie tam ma, ale jak ktoś przedstawia się - elo jestem Monika i jestem lesbą - raczej za powazna osobę uchodzić nie powinien. Dla mnie żaden autorytet, jest wielu lepszych.
  • Odpowiedz
@peperone: zajebiscie im robi ta afera, przeciez to się kręci wokół ich hasła 50% mniejsze spalanie, na co nie ma żadnego potwierdzenia. Aferka to nagłaśnia, a jak jeszcze dochodzą narzekania, że płyta się łatwo rysuje, to już widze jak bogaty klient wyda 5 razy wiecej kasy za brak płomienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: akurat Solgaz to moze miec spore j.... o ten portal "dla gimbazy" bo uczynili z niego jeden ze flagowych celow swojego marketingu - a przynajmniej "ich czarodziej od marketingu". Mieli tutaj setki jesli nie tysiace podekscytowanych uzytkownikow. Przecietny uzytkownik netu po przejrzeniu kilku albo kilkunastu wpisow odnosil wrazenie - jesli tyle ludzi jest nimi zachwyconych to te produkty musza byc gites. Wiec tak - to jest cholernie potezne uderzenie w
  • Odpowiedz