Wpis z mikrobloga

Ahh, jak ja ją kocham ʕʔ To jest takie auto, że jak wszystkie pozostałe wozy w rodzinie zdechną (audi b4 nierówno pracuje, kleję dolot rozwalony przez gaz, a olej 15W40 chyba zamarzł na kamień, E39 rozładowała przez noc aku, a Reno 19 taty zamarzło na kamień i nie odpaliło) to idę do niej, odśnieżam i po 8 dniowym staniu na tych mrozach drzwi otwierają się lekkim pociągnieciem dłoni, a silnik odpala od ręki. Nawet zaciągnięty ręczny nie przymarzł xdd
W marcu będzie miała 29 urodziny.
Nie ważne jakim cudem będę jeździł na codzień, to jej nigdy nie sprzedam, będę trzymać na apokalipsę zombie lub nuklearny koniec świata ( ͡ ͜ʖ ͡)
#motoryzacja #samochody #youngtimer #audi #audi80 #zima
TypowyPolskiFaszysta - Ahh, jak ja ją kocham ʕ•ᴥ•ʔ To jest takie auto, że jak wszystk...

źródło: comment_4sJgzB6SC5AFCiwhic5f96DcRbOOTqRi.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpalanie po 8 dniach stania na mrozie:


@TypowyPolskiFaszysta: ja nic nie mówię ale mój rzęszek 20-letni po 4 dniach stania (no wiem że nie 8, ale po 8 byłoby dokładnie tak samo), to nawet nie zająknął się. Odpalił po 1,5s i nawet nie pomyślał żeby zdechnąć...
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: ja nie mówię że to jakiś niezwykły wyczyn, tego od niej po prostu oczekiwałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w 20 letnim to już pewnie są jakiekolwiek systemy wspomagające rozruch na zimno, a w tym jest tylko ręczne ssanie i rura zaciągająca cieplejsze powietrze z kolektora wydechowego, i nic więcej, silnik ma takie same warunki do odpalenia jak w każdej innej temp.
  • Odpowiedz