Wpis z mikrobloga

#solgaz #afera #heheszki #tworczoscwlasna
Już widzę te zebranie w centrali Solgazu xD

P - Prezes
B - ekspert ds Nowych Mediów

P- Te młody, coś nam tu sprzedaż siadła, masz tu 5 kubków i 3 długopisy i zrób te rozdawanie na tym podkopie.
B- Wykopie..
P- No zrób, tylko raz dwa, bo w tym roku ma być większy obrót niż w poprzednim.
B- Panie Prezesie.. booo jest sprawa.. na wykopie to już nas nie lubią tak jak kiedyś..
P- Co? Przecież wszyscy mówili, że jesteś ekspertem do spraw nowych mediów.. Mówiłeś, że Mirki to dziwki, a ty jesteś ich alfonsem..
B- Mówiłem, mówiłem, różne rzeczy mówię.. Mirki się połapały, że płyty rysują się, nie da się ich domyć i wolno się nagrzewają..
P- Co? Przecież na Onecie pisali, że płyty pierwsza klasa, że kosmiczna technologia..
B- Panie Prezesie, bo ja sam to pisałem, właśnie na to poszedł cały przydział na promocję marki, reszta poszła w kubki..
P- To wejdź na te swoje instagramy i snapczaty i zrób jakieś śmieszne zdjęcie, jakiś slogan np. "zajebiste płyty bez płomienia"
B- Panie Prezesie, już próbowałem, nic już nie działa.. Te płyty rzeczywiście słabo działają..
P- Te młody, bo jak cię pierd.. Dobra jak tak się nie da, to zrobimy inaczej, daj mi numer do tych.. no.. jak im było.. Żółtek? Jajek?
B- Białek..
P- No do tych Białek, a ty poszukaj na allegro ile kosztują lajki, jakieś opinie klientów i zadzwoń do Kuźniara, może nas wkręci do TVNu.
B- Tak Panie Prezesie!
P- Tylko nic nie kupuj młody, bo jeszcze coś #!$%@?.. Ekspert od nowych mediów się znalazł, wiedziałem, że to nie wypali..
B- Niewdzięczne Mirki, sam chodziłem w mrozie i wysyłałem te #!$%@? kubki i wszystko jak krew w piach.. Zazdroszczą mi pewnie zdjęcia z Kuźniarem i występów w TVN-ie..
P- (Odchodząc mamrocze pod nosem..) Białki, Mirki, #!$%@? Paski, głupszych nazw sobie wymyślić nie mogli.... "Halo, dzień dobry czy dodzwoniłem się do Białek? Tutaj prezes Solgazu.."

..i tak oto kończy się podróż młodego adepta do spraw nowych mediów na portalu ze śmiesznymi obrazkami..
  • 31