Wpis z mikrobloga

Nie pojmuje jak mozna spac na lozku z palet. #!$%@?... i to nawet nie ROBIONYCH i swiezych palet ale takich uzywanych z magazynu. Ja #!$%@?. Ze niby ekologicznie i tanio. No to pozdrawiam Twojego raka wdychajac te wszystkie rakotworcze terpentyny i inne bardziewie ktore je usztywnia XD A juz nie wspomne o tych wszystkich smarach, slinie spluwanej na palety, rozlanego picia i #!$%@? jedzenia pracownikow. Jakbym mial kiedys ochote kupic, albo zrobic sobie lozko z palet to zastrzelcie mnie, bo jestem albo opentany albo mam martwice mozgu.

#oswiadczeniezdupy #rakcontent #meble
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gerard-kowalski: Moim zdaniem albo zyjesz w mieszkaniu gdzie sa ladnie zrobione meble (nie wazne czy klasyczne, czy nowoczesne) albo zyjesz w #!$%@? magazynie albo kawiarence dla hipsterow i hodowcow szczypiorku.


PALETY TO NIE SA MEBLE TAK JAK DONICZKI TO NIE NACZYNIA DO PICIA.
  • Odpowiedz
@WolfSky: To zanczy ze mam spac na przetworni odpadow? To po co robic nowe palety tylko po to by byly pod produkcje lozek? Bo nie ogarniam gdzie tu jest recykling.
  • Odpowiedz
@WolfSky: @gerard-kowalski: Aha, czyli czekaj. Firmy produkuja nowe palety po to by mozna bylo zrobic z nich lozka i zebym mogl sie dobrze czuc bo to recykling? XD To mi probujecie wmowic? XD I kto tu kogo troluje XD
  • Odpowiedz
@DrMru ja nie mówiłem nic o recyklingu. Uważam, że nie ma nic złego w zrobieniu sobie łóżka z nowych, dobrze i ładnie zrobionych palet. Do tego zabezpieczonych i pomalowanych. That's all.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem albo zyjesz w mieszkaniu gdzie sa ladnie zrobione meble (nie wazne czy klasyczne, czy nowoczesne) albo zyjesz w #!$%@? magazynie albo kawiarence dla hipsterow i hodowcow szczypiorku.


@DrMru: A moim zdaniem #!$%@? Ci do tego kto na czym śpi

  • Odpowiedz
@Pan_Mirek: Nie interesuje mnie kto na czym spi tylko jak mozna kupowac lozko z palet. Ani to ladne(moim skromnym zdaniem), ani funkcjonalne.

Przejdzmy do mojej ulubionej sypialni, ktora jest moja sypialnia najmniejsza tutaj slucham mojego ulubionego radia DroneZone a tu moje lozko robione na zamowienie z najwyzszej jakosci palet magazynu SebaBud.


Nastepnym levelem moze bys spanie na podlodze, a szczytem klasy okaze sie spanie na kartonach.
  • Odpowiedz