Wpis z mikrobloga

Stalin kiedyś zauważył, że "Kadry decydują o wszystkim" Gdyby przyznawali nagrody "politycznego darwina", to dwa miejsca na podium są już zajęte.
Ta cała ekipa jest dobra.
1. bądź PO
2. przez 8 lat rządów staraj się anihilować PiS przy użyciu całego arsenału władzy (w tym służby, podsłuchy, szukanie haków)
3. strać władzę
4.skleć koalicję antypisowską która ma obalić nową władzę
5. wprowadź nowych zawodników do gry, by zwiększyć pole manewru+ "uliczny aktyw"
6. #!$%@? koalicję po jednym roku za pomocą kilku faktur i kolesia, który nie może poruchać w przydrożnym hotelu, tylko musi lecieć na Maderę.

Chcieli wydymać Freda, to teraz Fred... teraz się sami wydymają
#cytatywielkichludzi #polityka #petru #kijowski #kaczynski
  • 9
To tylko mrzonki wykopków, że jakiś lot na Sylwestra jest w stanie pogrzebać Petru.


@stekelenburg5: Masz rację. Lot nie może pogrzebać Petru, skoro i tak nikt go nie brał na poważnie od dłuższego czasu.

Naprawdę - żeby z własnej woli i za darmo brać udział w tej hucpie i teatrzyku politycznym oraz nabijać tym ludziom kapitał polityczny - naprawdę trzeba być oszołomem, albo bardzo słabo cenić swój czas...
@stekelenburg5: Naprawdę uważasz, że pisanie takich komentarzy po wydarzeniach ostatniego roku, a szczególnie - ostatniego tygodnia - ma jakikolwiek sens?

Może fanatycy nowoczesnej jakoś odrzucają rzeczywistość, ale większość ludzi już zapewne zdążyła zauważyć, jak grubymi nićmi cały ten "obywatelski zryw" jest szyty.
@stekelenburg5: Akurat o wynik wyborczy zakładzików robić nie będę, bo system wyborczy w Polsce nie działa tak, że ludzie wybierają najlepszą dla nich opcję.

Śmierci Nowoczesnej to i ja nie ogłoszę, bo to by było zbyt życzeniowe. A końca jej wiarygodności ogłaszać nie muszę, bo sami już od długiego czasu ją ogłaszają.

To, co wyszło w zeszłym tygodniu to jedynie potwierdzenie tego, o czym ja pisałem już od roku. Ta cała