Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyliśmy testy.
Zaraz będą zdjęcia z badań, potrzebujemy 30min na opisanie i zrzucenie fotografii krok po proku.
Ciekawe czy te same osoby będą równie chętnie wykopywać prawdziwą informację, czy tylko chodziło im o nakręcenie burzy ;)

#afera #aferasolgazu #solgaz
  • 56
  • Odpowiedz
– Wykopowa społeczność jest wyjątkowa, bardzo dobrze zorganizowana, ale także niesamowicie zaangażowana - mówi Jakub. Co prawda, przez te cechy wiele firm się ich boi, bo wystarczy raz podpaść i złe wieści rozchodzą się po całej sieci. Ale przy okazji Wykopowicze nigdy nikogo nie karzą bez winy, a źródła bardzo często dokładnie sprawdzają - dodaje.


@SOLGAZ: o ironio...

http://natemat.pl/129887,solgaz-zajeb-plyty-bez-plomienia-o-fenomenie-firmy-ktora-pokochali-wykopowicze
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Widzę to tak.
Film z 2 kuchenkami obok siebie z 2 licznikami zużycia gazu, z tego samego źródła gazu.
Na obu kuchenkach garnek z 10 litrami wody z temp pokojową (sprawdzone termometrem) i lecimy do zagotowania, a potem pokazujemy liczniki.
Test prosty, łatwy do wykonania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Oczywiście wszystko na jednym ujęciu kamery.

To jak solgaz, wchodzicie w to?
Zużycie zwykłej kuchenki każdy może w domu sprawdzić
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: czyli tak jak myślałem, na Adbustera. I wam, tak jak jemu wielokrotnie, już wytknięto błędy w badaniu. Tak poważna firma udowadnia parametry techniczne sprzedawanego urządzenia AGD? Pogrążacie sami siebie bo nawet jak nie ma kłamstwa to się robi coraz gęstsza atmosfera wokół.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Nie przekonałeś mnie. Sorry ale trzeba czegoś więcej niż to co zrobiliście. Takie coś można #!$%@?ć w moment w photoshopie. Przecież wiarygodność waszych zdjęć jest zerowa.
Albo jakaś porządna instytucja, ale skoro twierdzisz że żadna nie chce (za #!$%@? nie wierzę, nie chcą zarobić [To moja opinia]) to może coś na kształt tego co proponuje @houk:
Wstrzymam się z dalszą oceną jeśli się zgodzisz na taki test.
  • Odpowiedz
@Mald: Nie pójdą na to. Nawet mi nie odpisali.
W ich teście zysk jest nie na zagotowaniu tylko na późniejszym gotowaniu czyli na utrzymaniu wrzątku np w gotującej się zupie. Do zagotowania pobór energii maja taki sam co widać na wykresie przez nich przedstawionym.
Mój test w takiej formie by zniszczył ich 50%.

W sumie to już ich własny zniszczył, bo normalnie gotując dajesz palnik na full a jak się
  • Odpowiedz