Wpis z mikrobloga

Ok obejrzałem Slayers (magiczni wojownicy) trzy sezony które był puszczane jeszcze na RTL7 i chyba druga część najlepsza mimo wszystko wszystkie trzy bardzo dobrze się oglądało mimo swojego wieku. Lektor naprawdę fajnie się wpisał, tłumaczenie zaklęć i powaga w czasie ich wypowiadania były extra i żarty mimo że dużo nie był żenujące. I teraz zacząłem oglądać Slayers Revolution i pomijając lektora trochę dziwnie się go słucha to żarty są tragiczne i bardzo na siłe :/ ale jestem na 6 odcinku i fabularnie to jakieś gówno cały czas jakby filler nic nie wnoszący do historii. Lina jest wkurzająca drze ryja cały czas i to latające gówna za którym się ugania przez te wszystkie odcinki to jakaś masakra :(

Czy warto na to marnować czas i potem się poprawi bo jeszcze jest 5 sezon i mam obawy... :(

#anime
#manga
  • 4
@Jendrej: Tak na CDA jest wersja z lektorem dla każdego sezonu. Ogólnie oglądam bez ale bardzo lubiłem lektora z RTL7 dlatego fajnie było ogarnąć to tak jak dawniej. Niestety te nowe wersje mają już innego i nie robi to takiego wrażenia. Może to sentyment ale już odchodząc od lektora to fabularnie to jakaś masakra i zero chemii miedzy bohaterami :/ pomijając fakt że czarodziejka która zabiła jedne z najpotrzebniejszych demonicznych istot