Wpis z mikrobloga

W końcu mam jakieś ciekawe wieści. Udało mi się poumawiać na kilka ciekawych aut. Na niektóre trzeba będzie niestety poczekać, ale ostatecznie będzie chyba o czym pisać. Robię więc mały update, a w zasadzie teaserem - uchylę rąbka tajemnicy, licząc na podtrzymanie zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W styczniu będę miał okazję powozić dupę nowym #renault Megane GT. Osiągi na papierze szału nie robią, ale ma 4control i benzynę zestawioną z dwusprzęgłówką, może być ciekawie.

Nim miesiąc się skończy, biorę dwa jeszcze trochę szybsze (lecz wciąż bez szaleństw) samochody, o których napiszę więcej jak odbiorę Megankę.

Przełom stycznia i lutego to #jeep Wrangler Unlimited. Upośledzony Jeep czy Legenda w 5-drzwiowym wydaniu? To się okaże ;)

Fast forward do marca przyniesie nam 2 emocjonujące auta od FCA plus bonus w postaci #alfaromeo Giulii Quadrifoglio (którą jeździłem, ale zbyt krótko na pełny test. Tym razem biorę na 4 dni!). Zobaczymy na co stać 510-konne RWD, wiosenną aurę i kierowcę, któremu daleko do wyścigowego.

Jaram się strasznie i polecam (jak zawsze) śledzić facebook.com/carburatorcars

#motoryzacja #samochody #carburator <- mój tag o testach
macq2309 - W końcu mam jakieś ciekawe wieści. Udało mi się poumawiać na kilka ciekawy...

źródło: comment_s0XTDS5Itl9Z4Ga30StrLXoYPPkY4alF.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kuraku: widziałem, że jakieś fotki już robiłeś. Te co ja biorę to akurat oba występują pod różnymi markami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden w marcu drugi dopiero w kwietniu. No ale może to i lepiej

@rhel: trzeba mieć swojego (lub reprezentować) bloga/kanał yt/portal/być influencerem lub mieć pomysł na współpracę z korzyściami po obu stronach aby dostać auto na test
  • Odpowiedz
@rydwanwperdolu: ta wersja moim zdaniem nie ma kamery cofania, to jest wersja business dla prowadzących dg więc jest doposażona w pakiet flota z czujnikami parkowania (tylko tył) ale mimo wszystko rozważam realnie za jakiś czas bo 200 KM AT RWD za takie pieniądze to dobra oferta.
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: Megane przede wszystkim bardzo ładne ;) Spalanie to nie problem, mój daily niemiec pali 12-13 litrów po mieście.

Kolejne będą mniej więcej tak szybkie jak Clio RS ale mniej drapieżne, to na pewno.
  • Odpowiedz
  • 0
@stopaotestuje: jednym na 99% tak, drugim może tak może nie. Ma dużo wersji silnikowych i to nie jest żadna sportowa edycja tylko po prostu mocna benzyna. Więcej info w przyszłym tygodniu, zawołam cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz