Wpis z mikrobloga

@asddsa123: catering czy solo robiles?

jesli solo to ile to zajmuje? pracujesz w ogole? XD
jakbym mial robic takie dania sobie to musialbym zrezygnowac z pracy i innych przyjemnosci. do tego jeszcze silka xD
przeciez zeby robic takie rzeczy trzeba poswiecic temu caly czas jaki sie ma (nie tylko wolny :D)
  • Odpowiedz
Ktoś wie, czy i gdzie, dostanę taki prawdziwy angielski bekon w Polsce ? Ten w Angli bardzo mi smakował, a tu, to zwykle jak coś się pojawi o tej nazwie, to smakuje jak guma ze starej podeszwy :P
  • Odpowiedz
@matus112: sos jest chiński i w Polsce dawno dostępny więc nie wiem co takiego brytyjskiego w nim jest. Samo śniadanie tłuste, ale według uznania - obliczony na dotrzymanie do lunchu w okolicach 16, 17. Natomiast ten chleb to porażka... ostygnie i guma, nic więcej. Byłem, jadłem, średnio polecam. Tak samo nie rozumiem "jarania się" fish and chips - przecież to "danie" jawnie pokazuje jaką kulinarną biedę Anglicy mają, a przecież
  • Odpowiedz
  • 0
@rvek zrob porzadny trening , albo popracuj fizycznie caly dzien to taka miche wciagniesz jednym nosem. Jak trenowalem sztuki walki to podobna szamke robilem (nie mowie ze bylo to zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz