Wpis z mikrobloga

Nadeszły ciężkie dni, więc zebrało mi się na wylewność.
Tak. Byłem po prostu głupcem. Wyśmiewałem je, gdy i tak musiałem je nosić bo mama nie dała by wyjść na dwór bez.
A teraz? Teraz mogę jedynie przeprosić. Nie wiem czy to coś da, myślę że temu cichemu bohaterowi i tak nie zależy na rozgłosie. On po prostu chce pomagać facetom w potrzebie.
Więc... Przepraszam. Przepraszam i dziękuję kalesony za to, że jesteście.
#kalesony #feels #oswiadczenie
Pobierz bertexon - Nadeszły ciężkie dni, więc zebrało mi się na wylewność.
Tak. Byłem po pros...
źródło: comment_DLiShyVJ76qfp1BTsPQMlk6Wzb82K6oT.jpg
  • 73
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Paladin_Woodrugh: Zdaję sobie z tego sprawę że problemy z stawami / kośćmi są u mnie rodzinne. Ale bardzo dużo znajomych (ich rodziców starszych osób) też ma ten problem. Jakiś związek z tym jest bo jak jestem np w stolicy lub górach to częstotliwość bólów głowy np jest z 70-90% mniejsza , i to nie tylko u mnie.

Nie używanie rękawic np jeżdżąc na motorze , na pewno prowadzi do problemów z
@bertexon: Kalesony są fajne jak musisz spędzić trochę czasu na dworze. Weź w nich idź do szkoły albo do pracy w zamkniętym pomieszczeniu, a gwarantuję Ci, że będziesz przeklinał swoją głupotę. Siedzisz osiem godzin, a te #!$%@? gotują Ci dupę w sosie własnym. Nie możesz nawet zmienić pozycji na krześle, bo zaraz pot się wylewa. Fajrant, wychodzisz z takim mokrym dupskiem na mróz i przeziębienie gotowe. Już wolę założyć jeansy z