Wpis z mikrobloga

Nadeszły ciężkie dni, więc zebrało mi się na wylewność.
Tak. Byłem po prostu głupcem. Wyśmiewałem je, gdy i tak musiałem je nosić bo mama nie dała by wyjść na dwór bez.
A teraz? Teraz mogę jedynie przeprosić. Nie wiem czy to coś da, myślę że temu cichemu bohaterowi i tak nie zależy na rozgłosie. On po prostu chce pomagać facetom w potrzebie.
Więc... Przepraszam. Przepraszam i dziękuję kalesony za to, że jesteście.
#kalesony #feels #oswiadczenie
bertexon - Nadeszły ciężkie dni, więc zebrało mi się na wylewność.
Tak. Byłem po pros...

źródło: comment_DLiShyVJ76qfp1BTsPQMlk6Wzb82K6oT.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Slonx: leginsy ? I tęcza w avatarze ? Nie zaspałeś a wyszedłeś poprostu na łowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio wystarczyło powiedzieć ze zaraz idziesz pobiegać :p
  • Odpowiedz
@rezystor: ja się zastanawiam co się stanie jak w końcu nadejdzie to -15 (XD), przecież będą chcieli żeby klęskę żywiołową ogłosić.

#!$%@?, 10 lat temu to przy -35 się na nartach jeździło i było zajebiście, teraz przy -5 ojojoj kalesonki wy to jednak spoko jesteście, życie ratujecie i wgl, no nie moge

@jaywalker: dw
  • Odpowiedz
@Knax: miałem to wczoraj, ale czekałem koło 40 minut - spóźniłem się na jeden (choć pod koniec kursu te 3 minuty opóźnienia powinien mieć, także może też nie przyjechał dx), drugi miał być 20 minut później - nie przyjechał, trzeci spóźniony ~10 minut. A może to był ten pierwszy? Nie wiem.

Ale było tylko -5, więc nawet nie musiałem kurtki zasuwać :p
  • Odpowiedz