Wpis z mikrobloga

Nadeszły ciężkie dni, więc zebrało mi się na wylewność.
Tak. Byłem po prostu głupcem. Wyśmiewałem je, gdy i tak musiałem je nosić bo mama nie dała by wyjść na dwór bez.
A teraz? Teraz mogę jedynie przeprosić. Nie wiem czy to coś da, myślę że temu cichemu bohaterowi i tak nie zależy na rozgłosie. On po prostu chce pomagać facetom w potrzebie.
Więc... Przepraszam. Przepraszam i dziękuję kalesony za to, że jesteście.
#kalesony #feels #oswiadczenie
Pobierz bertexon - Nadeszły ciężkie dni, więc zebrało mi się na wylewność.
Tak. Byłem po pros...
źródło: comment_DLiShyVJ76qfp1BTsPQMlk6Wzb82K6oT.jpg
  • 73
@tychuss: E? Od czego niby? Chyba przeciwnie własnie. Chłodzenie ogólnie pomaga na stawy, krążenie, poprawia praktycznie wszystko. Dwie najlepsze rzeczy jakie istnieją dla zdrowia to własnie chłodzenie się od czasu do czasu i basen. Nie ma nic lepszego. Basen w zimnym to wręcz cudne zdrowotne połączenie i dzięki temu przy 40 to będziesz mógł biegać maratony raczej i rpzeganiać młodzież bez problemów.
@Paladin_Woodrugh: Ja zimnych prysznicy akurat nie lubię, ale
@Loloman: To zapraszam do Koszalina np wysoka wilgotność + wiatr + bóle głowy. W górach to i owszem jak jest suche powietrze i chłód to jest spoko.
Tutaj podobno Niemcy mogli mieszkać 5-10 lat i musieli się przenieść z obaw o reumatyzmy.
@wredny_barteK: Dużo wiatru to już nie tak spoko i trzeba nosić coś na uszy. Prócz tego? Bez większego znaczenia jeśli temperatura odczuwalna przez wiatr nadal jest w granicach jakiejś normy. Problemem jest raczej właśnie to że ludzie się ubierają a wiatr powoduje że niektóre czesci ciała mają przemrożone, a niektóre gorące - nie ma NIC gorszego niż duże różnice temperatur. Lepiej być ogólnie schłodzonym niż trochę tak trochę tak, a wiatr
@Loloman: Wiadomo , lepiej być schłodzonym lekko , niż przegrzanym i przepoconym bo to prowadzi do szybkiej choroby :) Ja się bardzo polubiłem z termo odzieżą.

@Paladin_Woodrugh: Jak wszędzie hehe, niemniej jednak z 90% osób mieszkających tutaj z mojej rodziny i mojego kręgu znajomych ma problemy z reumatyzmem, pewno jest to spowodowane głupotą w młodości itp, ale sam klimat też ma na to mocny wpływ tzn wilgotność + wiatr.
@wredny_barteK nie wiem co tam palicie, ale póki co nie wykazano żadnego związku między brakiem czapki czy grubych skarpet, a reumatyzmem. To działa w drugą stronę - jak masz problemy ze stawami, bo tylko siedzisz na dupie, jesz syf I popijasz alkoholem, to zimno będzie potęgowało objawy reumatyzmu.

Jak 90% rodziny ma reumatyzm, to podłoże raczej jest genetyczne