Wpis z mikrobloga

@mulen:

wygląda lepiej niż regular jeans opadający z buta po obu stronach i się moczący.

Kto Ci takich głupot naopowiadał? Za krótkie spodnie nigdy nie wyglądają dobrze.

Ponadto pomiędzy zbyt krótkimi oraz zbyt długimi, opadającymi po obu stronach buta jest jeszcze miejsce na coś dla wielu absolutnie niewyobrażalnego. Mianowicie, dobrze dopasowane spodnie o długości w sam raz oraz normalne skarpetki, noszone adekwatnie do sezonu.
@ParkingPodziemny: Też mnie to ciut zdziwiło ostatnio, ale sama z 15 lat temu chodziłam z odsłoniętym kawałkiem brzucha, więc się nie czepiam. Dajcie ludziom wyglądać jak chcą. Pochodzą tak, moda minie/wyrosną z tego, a za kilkanaście lat sami się będą dziwić, że "co ta młodzież..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może po prostu chciał pokazać innym swoje kostki.

Ja widziałem niedawno jakiegoś gimbusa (z 12-14lat max) #!$%@? w całości w drogie sportowe ciuszki, właśnie też kostki na wierzchu żeby przyciągnąć oczy do błyszczących air maxów, z mamusią stoi i mama mu mówi coś w stylu "ale żeś się ubrał", a ten że mu ciepło, ale normalnie cały się trząsł XD. W sumie smutnie to wyglądało.
@ParkingPodziemny: #!$%@? bez czapki od ok. 7 lat, co mnie czeka? Dodam, ze jeszcze mam odsłonięte kostki i #!$%@? po śniegu w butach do kostek, nie czuje żeby było zimno, ogólnie preferuje podkoszulki nawet w zimę bo jest mi najzwyczajniej ciepło. I rzadko chodzę w zimowych butach bo mam jakiegoś pecha do nich, kupuje i mnie #!$%@? obcierają więc wole kupić sobie jakieś Asicsy na zimę i w nich śmigać. Dzięki,
Ja się po prostu szczerze dziwię, że przy -6 gdy wszyscy chodzą opatuleni, gość chodzi z gołymi kostkami.


@ParkingPodziemny: liczy się czas ekspozycji. Byłem dzisiaj w Biedronce w zwykłych adidasach, bo do przejścia miałem jakieś 50m i jakimś cudem wcale zimno w kostki mi nie było ;>
#!$%@? w całości w drogie sportowe ciuszki, właśnie też kostki na wierzchu żeby przyciągnąć oczy do błyszczących air maxów


@artem2x: A ciebie chyba to mocno zakuło w oczy, że tak zapamiętałeś model buta.
a no tak, to joggery xD Dla mnie to zwykłe dresy w jakich tylko największe wieśniaki i lumpy spod śmietnika chodziły w dzieciństwie.


@pawel_je: Joggery to nie tylko dresy. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

i przy okazji wyglądasz jak baba


``

To w ogóle jest modne? Od kiedy niby? Chyba tylko u gimbazy, bo raczej nikt powazny z głową na karku nie ubierze się tak do pracy xD
@XpedobearX: toś #!$%@?ł xD Teraz u mnie - 10, w nocy ma byc -15 i więcej. Co masz do kalesonów? :D chcesz to chodz sobie z gołą dupą i ubieraj się jak baba tylko wiedz, ze ludzie się z Ciebie śmieją pod nosem :D Casual to nie glany, nie popadaj ze skrajności w skrajność jak brak Ci argumentów. Tak w ogóle to naucz się pisać w jednym wątku a nie 10
ubieraj się jak baba tylko wiedz, ze ludzie się z Ciebie śmieją pod nosem :D


@pawel_je: Tak, śmiechom nie ma końca xD Poza tym mam to w dupie czy ktoś się śmieje, za to ty bój się całe życie ubrać się jak ci się podoba bo ktoś się będzie śmiał.

Usuń konto ^^


TEN PANCZLAJN, HUH BOLI. Poliżcie się po ptakach, tacy męscy jesteście, podkreślam MĘSCY.
po prostu nie ubieram się jak pedał :D


@pawel_je: Wyjdź ze wsi umysłowej lub załóż cottonworldy, kalesony i orzeźwij umysł na tym pięknym mrozie. Pedalskie to jest ruchanie się z drugim facetem męski gościu.

Widac, ze dziecko jestes.


Piękna analiza.

Punchline? chyba za dużo gimbo hiphopu ;d


Jak widać ty też znasz to określenie.
@XpedobearX: znać a używać to chyba różnica i to spora. Tak jak mieć dobry gust i ubierać się stosownie do okazji. Też chodzę w slimfitach, raz w bluzie a raz w koszuli, zależy gdzie i z kim. Ale w życiu nie założyłbym spodni, które kojazą się z gejozą.. Może Twojemu chłopakowi to nie przeszkadza, chyba że tak.. Trzymaj, bo to widzę, ze w Twoim guście. Nowa moda z USA, musisz być
źródło: comment_V0HuWSWHt0it8azqTnqScY74wLav9Yy2.jpg
Nowa moda z USA, musisz być taki jak oni!


@pawel_je: NOWA MODA XD Deskorolkowcy tam tak chodzą od X lat kiedy weszły w kanon mody chinosy lub slimfity. Ty to masz pojęcie xD

Tak jak mieć dobry gust i ubierać się stosownie do okazji.


Zapomniałem, że twój gust jest najlepszy i co ma do tego okazja skoro rozmawiamy o zwykłym casualowym ubiorze?

Ale w życiu nie założyłbym spodni, które kojazą się
@XpedobearX: dobra, nei ma sensu dyskutować z kimś, kto nie wie co to ironia :D i tez tak chodz jak oni, wiesz skąd ta moda pochodzi? Z więzien, żeby kazdy wiedział kto lubi być zapchanym w dupsko. :D Pewnie tez Ci się podoba taka moda (kto wie co jeszcze) :D ile masz lat, 20 czy mniej? Bo piszesz naprawdę jak dziecko. ja 26 i ludzie się ubierają również nie tylko stosownie
i tez tak chodz jak oni, wiesz skąd ta moda pochodzi? Z więzien, żeby kazdy wiedział kto lubi być zapchanym w dupsko. :D Pewnie tez Ci się podoba :D


@pawel_je: A czy ty nosząc slimfity beżowe/musztardowe nie podążasz za modą? Kupując rekina whatever nie podążasz za wykopową modą? Patrzcie państwo jaki alternatywny człowiek xD Poza tym to, że ktoś tam sobie tak chodzi obliguje mnie do tego, że muszę ubierać się
źródło: comment_XeFlnpAjTbtDa1V6AXK0bTHifFmM1MBc.jpg
@pawel_je: dlatego sam widzisz, ze mam w dupie co kto sądzi ale wiem gdzie jest granica i cos po prostu wygląda #!$%@?. Whatever jest zajebisty, pozatym i tak musiałem go kupic, bo jak pokazalem dziewczynie to powiedziala ze i tak mi kupi pod choinkę. :D Taki pinroll kojarzy się po prostu z dziecinadą a tym bardziej w zimie przy -10 :D
@pawel_je: Powiem ci, że tego naprawdę nie czuć (jedynie jak mocny wiatr wieje) + teraz są do kupienia ładne skarpetki z wzorkami i można tę przestrzeń wypełnić ciepłem, ładną skarpetką, a but nadal prezentuje się w całości. Nie wszystkie nogawki ładnie się układają, nie wszystkie buty ładnie znoszą nogawki, niektóre spodnie czasem potrafią zafarbować but, gdy jest woda na ulicy itepe.
@XpedobearX: no mnie narazie jeszcze nie przekonują.. Choc taka skarpeta w smieszny wzorek spoko :) bardziej na wiosnę plus jakies mokasyny czy co, no jakoś narazie jestem na nie :D Moze jakby więcej osob chodziło i stałoby się "normalne" czyt. modne (tak jak z rudymi spodniami) ot moze moze, kto wie.