Wpis z mikrobloga

Mówicie niektórzy, że Kijowski nie okazał się idiotą, bo jednak kosił tych frajerów z KOD na niezła w sumię kasę, plus auto wyjazdy i inne korzyści, a ja wam powiem, że on własnie udowodnił jakim jest frajerem i jaka mendą społeczną. Nie dość, że chłop od lat oficjalnie nie umie znaleźć pracy, nie płaci na dzieci, z dupy wyskakuje, żeby zostać przywódcą opozycji, to na końcu okazuje się, że wszytkich okłamywał i robił na hajs mimo, że przysięgął, że wszystko co robi to jest w czynie społecznym. Najgorsze, że alimentów nie płacił, ale hajsik na koncie się zgadza. Co za menda społeczna, to sie w głowie nie mieści, ja się brzydzę tym człowiekiem. Gdyby otwarcie od początku powiedział, że ma jakieś korzyści z tego KODu.. no ale wtedy to trzeba by podatki płacić a i alimenty by się zaczęły.. nigdy mu nie ufałem, ale teraz to po prostu az szkoda splunąć w jego stronę.

#kod #4konserwy
  • 9
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: i ja mam takie zdanie. Jakby od początku mówił, że musi zrezygnować z pracy zawodowej , więc będzie pobierał z KOD wynagrodzenie - spoko. Jakby nie przesadził z wysokością i jeszcze umiejętnie żył sobie ze środków KODu (zwroty za podróże, jedzenie, mieszkanie itd.), to nie byłoby tak łatwo się połapać. Temat byłby stary i ograny - tak biorę x-złotych, ale cały czas poświęcam KOD. Następne pytanie prosze.
A tu? A