Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim

Pamiętacie aferę z polskim fotografem, którego hooby było "nadziewanie" pączków swoim składnikiem? Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu mirków doszło do odnalezienia pokrzywdzonych i złapania sprawy. Okazuję się jednak, że gościu nie był jedyny w swoim #!$%@? "hobby". Pewien anon poprzez @AnonimoweMirkoWyznania napisał, że znalazł kolejnego #!$%@?:

Link - http://www.wykop.pl/wpis/21473431/anonimowemirkowyznania-nie-wiem-co-mam-myslec-jako/

Robię ten wpis, bo wpis na amw nie zdobył jakiegoś rozgłosu, a tą sprawę uważam, że trzeba nagłośnić. Nie może być tak, że taki #!$%@? lata sobie po mieście i robi co tylko mu się podoba.

Dane:
Portal - xvideos
Nick - Janji San
Miasto - Szczecin

Przepraszam, ale zawołam trochę tagów by trafiło to do jak największej ilości osób.

#wykopefekt #stalking ##!$%@? #afera #szczecin #policja
Saganis - Cześć wszystkim

Pamiętacie aferę z polskim fotografem, którego hooby był...

źródło: comment_VMlECclHTFIjJDW2l0I1d3hP83nXPQAu.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@d_vito: To są dwa osobne kanały raczej. Kanał o którym mowa w poście głównym tyczy się Szczecina, facet podaje na profilu, że ma 30 lat. Boyfrompoland ma 26 lat (podobno) i jest z Wałbrzycha, o czym pisze na profilu, potwierdzają to rejestracje z jego kanału i filmików. To jest w ogóle temat na osobną sprawę.
  • Odpowiedz
@Saganis: ciekawe, w lesie arkońskim natknąłem się na ekshibicjonistę, przepłoszył się chwile przed tym jak scieżką nadeszła jakaś staruszka, mówi że to nie pierwszy raz. Może ten sam? Mam fotę jak ucieka, ale praktycznie nic nie widać bo to że po drodze się ubierał wcale nie przeszkadzało mu #!$%@?ć sprintem...

edit: jeżeli to ten sam, to koleś jest koło 40, dosyć gruby, ok 180 wzrostu, krótkie brązowe włosy
  • Odpowiedz