Wpis z mikrobloga

Coraz wiecej osob ma problem z IP przy probie pobrania kuponów #aliexpressmobile
Jeden z mirkow polecil mi uzyć Private Tunnel - ale po zainstalowaniu/rejestrowaniu i wybraniu jakiegoś kraju do polączenia - niestety ale baardzo dlugo laczy, laczy i laczy i lipa (używam karty PLAY w tplinku)
- ktoś ma jakiś inny prosty pomysł na nowe IP?

  • 45
  • Odpowiedz
@lubielizacosy:

Telefon:

Otwieram aliexpress, NIE KLIKAM BUY NOW (zamykam okno iksem) > Menu > Przyłącz się za darmo > Zarejestruj. Podaję dane -> Wyraź zgodę i Utwórz konto. Koniec, nigdzie już nie
  • Odpowiedz
Koplayer:

Instalujesz aliexpress, NIE KLIKASZ BUY NOW, logujesz się kontem utworzonym wcześniej. Wchodzisz do głównego menu, u mnie na dole pojawia się ikonka kółeczka (może u Ciebie skoczy dialog) i dopiero teraz BUY NOW.


@remi13: zmieniasz na ship to kanada przed kliknięciem buy, a każde konto robie na innym ip, plus je od razu potwierdzam na gmailu, przed chwilą dali mi kolejny kupon na 4$
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: sposób jak piszesz działał do 19tej a teraz przy drugiej próbie logowania (tej na koplayer) pisze, że konto jest nie zweryfikowane, a po weryfikacji na gmailu nie daje kuponu
  • Odpowiedz