Wpis z mikrobloga

Coraz wiecej osob ma problem z IP przy probie pobrania kuponów #aliexpressmobile
Jeden z mirkow polecil mi uzyć Private Tunnel - ale po zainstalowaniu/rejestrowaniu i wybraniu jakiegoś kraju do polączenia - niestety ale baardzo dlugo laczy, laczy i laczy i lipa (używam karty PLAY w tplinku)
- ktoś ma jakiś inny prosty pomysł na nowe IP?

  • 45
  • Odpowiedz
Wchodzisz do głównego menu, **u mnie na dole pojawia się ikonka kółeczka (może u Ciebie skoczy dialog)** i dopiero teraz BUY NOW.


@MaQFranklin: zamknalem po uruchomieniu koplayera okienko z BUY NOW - zaogowalem sie, wchodze na główne okno i ponownie juz BUY NOW nie wyskakuje jak wyswietla ( nie jestem w zadnym menu)
  • Odpowiedz
@widmo82: Ja robie to tak. Wchodze w chromie w incognito, zakladam konto na aliexpress na emaila co zrobilem ( w razie weryfikacji), potem robie nowy emulator w kooplayerze, intaluje aplikacje najnowsza, czekam az wyskoczy kupon klikam buy now potem loguje sie z tymi danymi i cyk wszystko smiga
  • Odpowiedz
@MaQFranklin: ja pi3rdole.... nie kumałem o jaką kropke Ci chodzi aż znalazłem :) Kółko z przelatującymi ikonkami i czerwoną kropką na krawędzi
- $4 nastukane, kupuje kabel Ugreena do Mi5 :)
EDIT: wlasnie o tym pisałem :)
  • Odpowiedz