Wpis z mikrobloga

@widmo82: Nie wiem, czy mówimy o tym samym problemie (token na mejla, podejrzane konto) - ale mi się udało to rozwiązać tak:

1. Wyłączam internet w telefonie, podłączam się ponownie do sieci.
2. Wchodzę do aliexpress (polecałbym klona przez MIUI, ale myślę, że wyczyszczenie danych aplikacji też da radę).
3. Tworzę konto przez aplikację, aby uniknąć captchy poprzez stronę www.
4. Loguję się do aplikacji mobilnej przez czystą instancję koplayera.
@MaQFranklin: tak, token na mejla. reset sieci (tryb samolotowy na chwile), zakladam konto przez kompa (ta sama siec) sprawdze zaraz jak zaklada sie konto w klonie apki w MIUI ale pytanie jest co robisz z tym oknem, ktore wyskakuje zaraz po otworzeniu apki ? - zamykasz i klikasz normalną rejestracje a pozniej jak juz masz konto na ali to przechodzisz do koplayera?
@Wiesz_Kto: uchwyt do roweru na latarke, ledy na swieta (jak masz dom to sporo mozna kupic), ledy do oswietlenia kabiny w aucie + wsteczne, szkła do telefonow, etui, kable do telefonow ( z konta Ugreen a linki na #aliexpressmobile , przedluzki USB, zasilacze do tasm led i same tasmy ( mocniejsze: 5630 itp.), zlaczki i wtyczki...
@widmo82: eeee, nie wiem czy zrozumiałem.

Telefon:

Otwieram aliexpress, NIE KLIKAM BUY NOW (zamykam okno iksem) > Menu > Przyłącz się za darmo > Zarejestruj. Podaję dane -> Wyraź zgodę i Utwórz konto. Koniec, nigdzie już nie wchodzisz.

Koplayer:

Instalujesz aliexpress, NIE KLIKASZ BUY NOW, logujesz się kontem utworzonym wcześniej. Wchodzisz do głównego menu, u mnie na dole pojawia się ikonka kółeczka (może u Ciebie skoczy dialog) i dopiero teraz