Wpis z mikrobloga

Jak wygląda sytuacja z multikontem, są szanse na zbanowanie za to?

Kilka dni temu jeden z graczy, któremu gra wyżarła mózg jeździł za mną i moją narzeczoną dlatego, że wrzuciła się do gymu, który przecież jemu się należał, bo go sobie podbijał go z samochodu. Potem straszył nas, że będzie nas ze swoim pokegangiem zgłaszać. #!$%@?ąc od tego, że to żenujące zachowanie jak na gościa, który ma te 20 lat to jeszcze jest to typowa dla pewnego określonego rodzaju ludzi podwójna moralność. Otóż mam pewność, że koleżka ma multikonto(a) a obecnie jeszcze założył kolejne. Dodatkowo z nickiem nawiązującym do nicku mojej kobiety i prawdopodobnie mającym pełnić rolę zaczepki. Są szanse, że mu te konta pobanują?

#pokemongo
  • 8
@Ash_Nazg: To złożona sytuacja. Były 2 gymy na 9, do jednego wrzuciłem się ja, do drugiego miała ona. Gdy doszliśmy na miejsce prestiż był podbijany, ale nikogo nie widzieliśmy, uznałem więc, że trzymamy się planu, bo jeśli ktoś lata na fake gps albo jeździ samochodem to szybciej to sobie odrobi niż my spacerując. Może się to podobać lub nie, ale to wciąż nie powód, by zachowywać się jak 12-latek.

Moja narzeczona
@Ash_Nazg: I to ja tu jestem chamem, bo decyzja była moja. Nie chciałem, żeby była stratna w stosunku do mnie, bo nie jesteśmy graczami, którzy regularnie odbierają po więcej niż 30-40 monet dziennie.