Wpis z mikrobloga

Bycie listonoszem to chyba jednak trochę zmusza do interakcji międzyludzkich. Do nas przychodzi taki listonosz, zawsze zaburmuszony i widać, że zły na swoją pracę, ale ostatnio zagaduje, coś podpytuje, Wesołych Świąt pożyczył, więc bardzo spoko. Co innego kurierzy, ani be ani me, a już tym bardziej dzień dobry. Jest taki jeden, mój ulubieniec, wchodzi kładzie paczkę na stół, pcha mi pod gębę to całe urządzonko do podpisywania (taki ala tablet, ale grubszy i stary, coś jak konduktorzy mają w pociągach, ale mniejsze) i stoi i się patrzy. Ani dzień dobry nie powie, nie powie kim on w ogóle tu jest, nawet nie wspomni, że "paczkę przyniosłem". Tylko pcha mi się z tą maszynką pod gębę i nawet nie sprawdza co ja tam właściwie napisałem. Kiedyś mu #!$%@? namaluje, to się chłop może opamięta. #pracbaza #listonosze #kurier #kurierzy
  • 3
@ethics: nie chodziło mi tu raczej o to, że to jest niezgodne z prawem, procedurami etc., a raczej o jego zachowanie i o to, że jak ktoś zacznie mu rysować #!$%@? na tablecie to się opamięta w swoim zachowaniu. mój wpis miał mieć charakter humorystyczny, ale widzę że nie wszyscy łapią taki humor, gdy nie polega on na szkalowaniu papieża ( ͡° ʖ̯ ͡°)