Wpis z mikrobloga

#praca #rzeszow #uber #oszukujo
Mireczki tak przeglądam sobie grupę "Praca w Rzeszowie" link
No i nagle pojawia się ciekawa lecz podejrzana oferta, jako kierowca ubera za 22zł/18zł netto ( zależy, czy ma się swoje auto)
Więc piszę do Pani z ogłoszenia i w odpowiedzi dostaję link
a na dole streszczenie regulaminu:

Regulamin
Jest to strona typu landing page (będącą częścią usługi klubgraczy.pl), która umożliwia dostęp do konta premium na stronie klubgraczy.pl. Niniejszy landing page jest usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS wynosi 30,75 zł brutto. Użytkownik wysyłając SMS pod podany na stronie numer oświadcza, że akceptuje Regulamin naszej usługi dostępny pod tym adresem i zdaje sobie sprawę z tego, że niniejsza strona ma charakter wyłącznie satyryczno-rozrywkowy.

Osoba, która zamieściła post to: Matryna Zielińska - możliwe, że fake konto.. link do konta na fb..
W załączniku wrzucam zdjęcie z fb, aktualnie dodała mnie do czarnej listy, lub usunęła konto..
Strzeżcie się Mireczki i Mirabelki :)
Pobierz 3330235 - #praca #rzeszow #uber #oszukujo 
Mireczki tak przeglądam sobie grupę "Prac...
źródło: comment_bQbpuPaee1G0n5OktvG91wf3Jp8EtpdW.jpg
  • 19
@ElCidX: @MaddoxX1911: nie znam się za bardzo na prawie, ale są Sebixy, którzy dają zarobić takim Januszom biznesu.. może złożylibyśmy jakiś pozew grupowy/zbiorowy ? co prawda nie wiem, czy mnie się to tyczy, skoro nie wysłałem smsa..