Wpis z mikrobloga

@inrzynier: Całkiem nowa klasa E. Postęp wręcz kosmiczny bo wiem co to klasyczny automat. Stary Civic potrafił o zawał przyprawić kompletną nieprzewidywalnością a ten z Mercedesa naprawdę robi robotę ... no właśnie poza szybką jazdą w górach. Podczas spokojnej również zachowuje się więcej niż poprawnie i jedzie się wygodniej niż na manualu. No ale skoro wszyscy uważają że mają rację zawsze i wszędzie ... tylko ciekawe dlaczego w sportowych rajdowych
  • Odpowiedz
@esk0 To powiedz chociaż, dlaczego...

Ps. Mnie nikt i nigdy nie namówi na diesla, ale skrzynia biegów to zupełnie co innego. Całe USA jej używa.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Ten wykres jest poprawny, ale bezużyteczny, bo odnosi się *tylko* do jakości obrazu - tj. jeśli masz większy TV, to dla danej odległości nie zobaczysz poprawy jakości, a wręcz przeciwnie, możesz dostrzegać piksele. Wykres ten nie uwzględnia jednak, że większości ludzi nie zależy na idealnej jakości małego obrazu, tylko na bardzo dobrej jakości obrazu na pół ściany (tak, żeby zajmował większość pola widzenia, jak w kinie).

Ja w swoim
  • Odpowiedz
Wykres ten nie uwzględnia jednak, że większości ludzi nie zależy na idealnej jakości małego obrazu, tylko na bardzo dobrej jakości obrazu na pół ściany


@Regis86: To dziwnych ludzi znasz :D
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Nie ma wśród nich fanów oglądania znaczków pocztowych, a większość ceni sobie wrażenia "kinowe" - jak wiadomo w kinie ekran jest duży, a jakość obrazu, nawet w wersji cyfrowej, jest odczuwalnie gorsza niż nawet na średniej klasy LCD wyświetlającym obraz HD, więc drobne niedoskonałości związane z ekranem "za dużym" o parę cali im nie przeszkadzają, bo to i tak o niebo lepiej niż to co oferuje kino. Jeśli to
  • Odpowiedz
@chaberr: powód jest bardzo prosty - żaden automat nie zmienia biegów dokładnie wtedy, kiedy życzę sobie tego JA.
Moim ostatnim autem z automatem i tak jeździłem zmieniając biegi manualnie na steptronicu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chaberr: zawsze celuje w coś około 200km, chociaż teraz faktycznie mam nieco mniej, ale za to na mazut więc i niut większy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz