Wpis z mikrobloga

ZYCIE:

1 koles odwiedza rekreacyjna strzelnice i pyka z kalaszka + polskiego maga + s&w
2 obsluga nie daje strzelac w trybie samoczynnym aka full auto chcac za to dodatkowa kase / o czym nie ma slowa w cenniku
3 koles wystawia strzelnicy negatywna opinie w gowno+ opisujac ze chcieli go naciagnac / wyglada na to ze ma racje

WYKOP:

1 znalezisko na glownej o tym ze ktos w polsce smial chciec miec srec ochote postrzelac z samoczynnego kalacha!
2 opis znaleziska o tym ze koles odwiedza tez zachodnie kraje!!
3 gowno komentarze o "zaniepokojeniu" i podejrzenia o terroryzm!!!
4 gowno komentarze typu "powiadomic abw"!!!!
5 gowno komentarze o islamistach i tym ze skoro kalach to zamachy itd!!!!!
6 ...

wszystko przez glupote hoplofobie i rasizm autora/ki tendencyjnie napisanego znaleziska - @nie_daje_rady

dlaczego? bo koles odwiedzajacy strzelnice ma na imie... AHMED!

ZYCIE + PLOT TWIST:

ahmed nie jest jakims arabskim nachodzca terrorysta czy innym smieciem ludzkim ktory wkrada sie do europy po social udajac azylanta... ahmed o ktorego sie rozchodzi to absolwent uczelni wyzszych w azerbejdzanie korei i niemczech. pracowal jako informatyk/analityk dla miedzynarodowych korporacji ale aktualnie poswiecil sie pracy naukowej i konczy drugi doktorat. z--------a po calym swiecie na konferencje i sympozja naukowe dla komputerowych nerdow. lubi ukladac kostke rubika grac w szachy i pol-profesjonalnie bawic sie w fotografie. na deser mowi w pieciu jezykach i wszedzie z--------a na rowerze jak jakis eco zboczeniec. no ale ma na imie AHMED i jak miliony innych ludzi na calym swiecie postanowil kupic se karnet na strzelnice... a skoro AHMED + KALACH to hurr durr pewnie jakis terrorsyta dzwoncie po abw!!!1 XD

link do debilnego znaleziska o ktore sie rozchodzi:
http://www.wykop.pl/link/3531455/ahmed-skarzy-sie-ze-na-strzelnicy-w-poznaniu-nie-mogl-strzelac-seriami-z-ak-47/

#bekazpodludzi #bron #militaria #strzelectwo i w sumie #logikarozowychpaskow
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrzydkiBurak: troche beka z ciebie xd myslisz ze ludzie wykształceni nie mogą byc terrorystami ? ciekawe czy bys tak spiewal jak by ahmed zabil kogos twojego bliskiego, lepiej dmuchac na zimne i tej zarazie nie dawac nawet wjezdzac do kraju, niech sobie prace pisze i robi gdzie indziej xD CHWDA !
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: jak to poczytałem to mi się przypomniała wypowiedź takiej feministki o przyjmowaniu uchodźców "przyjmijmy ich a jak się okaże że są terrorystami to będziemy się martwić". Rozumiem że tak jak dla Ciebie problemem jest zainteresowanie śniadym strzelcem przez ksenofobów z PL tak problemem jest to że Pisiory nie chcą przybyszów z południa?
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Abstrahując od durnych uprzedzeń wytłumacz nam, mędrcze, jaki jest sens dostępu do broni samoczynnej dla cywili?
Bo o ile jestem za ułatwieniami w dostępie do broni do obrony mienia i polowań to w mojej opinii miejsce dla automatów jest w wojsku i powinny być w 100% zakazane w użytku rekreacyjnym.
  • Odpowiedz
@OnufryZagloba: To pytanie, sienkiewiczowski szlachcicu, powinieneś skierować do autorów ustawy o broni i amunicji, która to właśnie umożliwia strzelanie na strzelnicach z broni samoczynnej, a w szczególnych, ściśle określonych przypadkach - na jej posiadanie.

Albo przeczytaj ustawę i sam się domyśl.
  • Odpowiedz
troche beka z ciebie xd myslisz ze ludzie wykształceni nie mogą byc terrorystami ? ciekawe czy bys tak spiewal jak by ahmed zabil kogos twojego bliskiego, lepiej dmuchac na zimne i tej zarazie nie dawac nawet wjezdzac do kraju, niech sobie prace pisze i robi gdzie indziej xD CHWDA !


@bart88uk: "bardzo beka z ciebie" i tego jaki jestes glupi by bezpodstawnie kierowac swoje ksenofobiczne wynaturzenia wobec wykopowego ahmeda - naukowca ktory predzej wymysli nam nowy internet niz przejmie sie na przyklad tym ze...... nie powiodlo ci sie w polsce i s----------s na zmywak w uk ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

jak to poczytałem to mi się przypomniała wypowiedź takiej feministki o przyjmowaniu uchodźców "przyjmijmy ich a
  • Odpowiedz
@bart88uk: lepiej miec w glowie mozg niz kasze. mozg daje wieksze szanse rpzezycia w kazdej sytuacji ( ͡º ͜ʖ͡º)


Szczególnie mózg vs auto kalach xd jak ostatnio w Stambule w sylwestra xs
  • Odpowiedz