Wpis z mikrobloga

. @m__b: do podnoszenia progów to jesteście, ale jak to jest, że nikt (ani mod, ani żaden admin) nie oznacza jako duplikat znaleziska, które ewidentnie nimi jest (wiem, że można to zrobić, bo parę razy się z tym spotkałem), a dzięki temu że temat niby "kontrowersyjny" to i tak pewnie trafi na główną? Gdzie tutaj walka o poziom? Moim zdaniem takie znaleziska powinny z automatu być uznawane za duplikat i spadać z wykopaliska.

#gorzkiezalehisteryka #antymikroreklama
  • 28
@Destr0: trzeba próbować, bo jak nikt nie będzie narzekać, to wtedy na 100% nic się nie zmieni na lepsze.

@szymon_jude: No dokładnie, przecież moje problemy są najważniejsze ;). A tak całkiem poważnie, to duplikaty tego typu na głównej mniej faktycznie denerwują.
@histeryk_13: Odpowiedź jest prosta - duplikaty wyrzucamy jeśli:

a) dwa identyczne znaleziska pną się na główną

b) na głównej jest już takie samo znalezisko

Czy to znalezisko spełnia którykolwiek z tych warunków? Nie. Dlatego nie zostanie wyrzucone. Koniec tematu.

PS. Nie wiem jak można połączyć temat duplikatu z progami, poziomem i wielkimi pretensjami do wszystkich dookoła. No i oczywiście kropeczka na początku wpisu, żeby wszyscy widzieli...

@innuendoPL:

piniondz


Skomentowałbym to
@Elfik32: No pewnie że łatwiej, poza tym o ile pamiętam to ciągle jesteś WGZ a link do tego znaleziska tam się pojawił. Poza tym lista moderatorów to chyba jest niejawna, bo ja wiem tylko o jednym, czy też może jest gdzieś to ładnie wypisane to proszę o link.
@Shepard: Czyli mówisz duplikat duplikatowi nie równy, jak zwykle podwójne standardy, bo jak dla mnie znalezisko o tym samym w ciągu paru godzin powinno być kasowane. Oczywiście, że łączy się to z progami, bo świetnie pokazuje, że podniesienie progów nie przeszkodzi takim znaleziskom (czyli nie dość, że średnio zgodnym z prawdą to jeszcze dupli) dostać się na główną. A co do kropeczki to oczywiście, czemu mam robić tajemnice z mojego zdania
@innuendoPL: Nie ja jestem od FAQ. Zresztą wystarczy normalnie spytać - dobrze wiesz, że jak znam odpowiedź na jakieś pytanie to jej udzielam.

@histeryk_13: Jeśli jakieś znalezisko jest duplikatem to masz do tego odpowiedni powód zakopu. Wyrzucanie znalezisk ma miejsce w KONKRETNYCH sytuacjach i było tak ZAWSZE - to, że Ty go sobie nie życzysz to już Twój problem. Nie raz było tak, że coś przepadło i weszło parę godzin/dni
@Shepard: No i moim zdaniem takie podejście jest błędem i tyle, jeżeli coś jest duplikatem znaleziska sprzed paru godzin to powinno być oznaczane jako duplikat i tyle, wtedy wszystko jest proste, a tak właśnie zostaje pole do narzekań. A "załatwianie" czegokolwiek jest moim zdaniem złe, powinny być jasne zasady, które są powszechnie znane, ale Wykop nadal nie doczekał się czegoś takiego (oczywiście nie jest do zarzut pod Twoim adresem).

No i