Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirableki AliPaczka.pl jest z Wami już rok!


Chciałbym Wam wszystkim podziękować za wsparcie, miłe słowa jak i konstruktywną krytykę, bardzo mi to pomogło rozwinąć stronę do takiego stanu jaki widzicie dzisiaj. Dziękuję również za wspólną zabawę przy cebulowych akcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie strona obsługuje 5 razy więcej przewoźników niż na starcie (ostatnio przybyło również kilku krajowych), pokazuje automatycznie wyliczane co 2h statystyki czasu podróży paczek z CN do PL dla 8 najpopularniejszych przewoźników, a sprawdzenie śledzenia przesyłki zajmuje średnio niewiele ponad 2 sekundy!

Z okazji urodzin mamy dla Was długo wyczekiwaną niespodziankę, bardzo często mnie o to pytaliście od kilku miesięcy. Trochę to trwało ale udało się! Powstała aplikacja mobilna AliPaczka!


Tutaj ogromne podziękowania należą się Mirkowi @iwannagethigh za napisanie aplikacji, sypnijcie mu plusów za dobrą robotę! ;) Dziękuję również testerom aplikacji, zarówno tym z wykopu jak i znajomym, im też dajcie plusików bo mieli spory wpływ na rozwój aplikacji! :)

No i oczywiście SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Link do pobrania aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.alipaczka.app
Instrukcja przeniesienia listy paczek z wersji WEB/mobilnej do aplikacji:
1. Wchodzimy na stronę http://alipaczka.pl/tools i wykonujemy kopię listy przesyłek
2. Uruchamiamy aplikację na telefonie i w menu wybieramy Import/eksport
3. Używając przycisku z ikonką kodu QR otwieramy skaner i skanujemy kod QR z pkt 1
4. Wybieramy przesyłki do zaimportowania i klikamy IMPORTUJ. Gotowe!

Teraz śledzenie waszych zamówień z #aliexpress #gearbest #banggood i innych sklepów będzie jeszcze łatwiejsze :)

#tracking #alipaczka #alipaczkanews
Pobierz
źródło: comment_unnYP7UfX98yWXMTYcZ7qCrU7qn0V0JE.jpg
  • 11
Dziękuję również testerom aplikacji, zarówno tym z wykopu jak i znajomym, im też dajcie plusików bo mieli spory wpływ na rozwój aplikacji! :)


@AliPaczka: Proszę.

Z mojej strony, bardzo polecam aplikację, już w połowie listopada stała się moją główna aplikacją i raczej na długo przy niej pozostanę. Warto pobrać bo dużą zaletą jest automatyczne rozpoznawanie przewoźnika i dobre stabilne działanie i oczywiście #tylkonocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AliPaczka Niestety do track checker mobile jeszcze sporo brakuje i niestety aplikacji nie zmienię. Baza dużo mniejsza i jakoś lepiej tam to wszystko to działa. Dodałem kilka paczek i zobaczymy co z tego wyjdzie.