Wpis z mikrobloga

@Eliade: A taki dobry chłopak był, do kościoła chodzi i dzień dobry zawsze mówił.

Nie, nie jestem za przyjmowaniem uchodźców, żeby nie było, bo ludzie lubią mieszać fakty.

Ale gdyby to było w stanach i zastrzelili by murzyna rzucającego petardami, to pewnie większość ludzi powiedziała by 'i dobrze mu tak, bronili się, swojego biznesu, mój lokal moje prawo'.

Tutaj teraz pewnie będzie #!$%@? co druga buda z kebabem i lany po
Ale gdyby to było w stanach i zastrzelili by murzyna rzucającego petardami, to pewnie większość ludzi powiedziała by 'i dobrze mu tak, bronili się, swojego biznesu, mój lokal moje prawo'.


@rzeznia22: właśnie kompletnie mnie #!$%@? ten dysonans poznawczy niektórych. Sytuacja praktycznie identyczna jak wiele tych co na głównej były z płomieniem jak "didindu nofin" dostaje mniejszy wyrok a wypok dostaje sraczki umysłowej jak to tak to "zwierze atakujące uczciwych ludzi" ma
@Naxster: Najbardziej mnie przeraża, że pewnie teraz co drugi kebab albo inny lokal z orientalnym żarciem (i nie tylko) w Polsce będzie #!$%@? bo przecież trzeba 'JECHAĆ Z #!$%@?'. I nie ważne, czy prowadzi go turek, hindus albo inny wietnamczyk. Bo przecież byle ameba nawet i tego nie odróżni. Tak samo #!$%@? będzie dostawać pewnie każdy kolorowy.

Nie wydaje mi się, żeby ktoś, kto prowadzi lokal tego typu i spotyka się
albo inny wietnamczyk.


@rzeznia22: jak mi #!$%@?ą knajpę wietnamska niedaleko to ja ich #!$%@?ę >.<

Odróżniajmy popłuczyny i nierobów, które przypływają na pontonach a ludzi, którzy tu przyjechali, robią interes i rodakom naprawdę nie wadzą. Ten człowiek płacił podatki, między innymi żeby taki seba kiedyś mógł w przyszłosci dostać rentę alkoholową. Ale to tumaństwo tego nie zrozumie. To okropne jak czytam teraz komentarze pod artykułami i na facebooku. Wstyd mi za