Wpis z mikrobloga

Mistycyzuję nieco Noc Noworoczną... od wielu lat. Bo przecież to ważna i magiczna noc, a Jeremi Przybora wie jak o niej opowiedzieć.

Dozorca, Kominiarz i Listonosz mają na ten temat co do opowiedzenia. Przestroga jednak ode mnie. Nie wierzcie im do końca, bo oni mistycyzują nieco...

( ͡ ͜ʖ ͡)

A tymczasem, gdy ta noc już się skończyła, a domownicy jeszcze śpią... ja piekę coś na śniadanie. Bo wiecie, #bojowkapiekarska nigdy nie śpi. Dziś bułki poznański i chleb na zakwasie z pesto jarmużowym. Będzie jak znalazł do jarząbków.

#postmanstories
Old_Postman - Mistycyzuję nieco Noc Noworoczną... od wielu lat. Bo przecież to ważna ...
  • 11
@Old_Postman: Ja postulowałem o wpisy nt. pieczenia. A żeby pisać o pieczeniu, nie trzeba być piekarzem, tylko pisarzem :) Twoje teksty są bardzo dobrze "przyswajalne", dlatego chętnie poczytałbym o tym. Nie chodzi mi o kolejny przepis na chleb, bo tego oczywiście jest pełno w sieci. Chodzi bardziej o pieczenie Old_Postmanowe: opis procesu, emocji z tym związanych, przemyśleń, końcowych sukcesów (i porażek pewnie też czasami)... Już ty dobrze wiesz, o czym mówię
@tptak: Piekarnie prowadzisz, czy jak? :) Średnio wychodzi ponad trzy chleby na dzień... Jak to przejeść?
ps. właśnie widziałem twoje nacinane chlebki - fajna sprawa!
@chuckd: trochę piekę dla znajomych, ludzi z pracy, trochę rozdaję sąsiadom i poznanym ludziom. Generalnie dbam o samofinansujące się hobby.
Chlebki: tak, fajna zabawa
@chuckd: Może ale jeśli mam być szczery, to ja nie mam czasu na nic. Piszę historie, rysuję, spędzam czas z żoną, czytam, i jeszcze jak miałbym dodać pisanie o pieczeniu to mi na same pieczenie czasu nie starczy :) No ale może kiedyś :)