Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 2016 roku na rowerku:
- 32 000km - 87km dziennie, niemal 10 000km więcej niż w poprzednim,
- 1288h - 54*24h,
- 1025km - życiówka dystansu non stop bez snu z Krk nad morze,
- 10 258m - Everesting & Rouleur’s Society, czyli rekord sumarycznej wysokości jednej "przejażdżki",
- 1933m - najdłuższy podjazd z Edolo do Gavia (ITA),
- 2760m - Stelvio najwyższy punkt zdobyty na rowerze,
- 366 dni "treningów" - 4 rok bez opuszczonego choćby jednego dnia,
- 7014km - rekord w miesiąc podczas II wyprawa dookoła Polski, 226km dziennie,
- 765 gmin - łącznie 1532 z 2479,
- Stelvio, Gavia, Mortirolo, Pradziad - najfajniejsze wypady z tego roku z @44zw, @regyam, @cree,
- Czechy, Słowacja, Węgry, Bośnia i Herzegowina, Chowacja, Słowenia, Włochy, Szwajcaria - kraje w których udało się pojeździć,
- @Cymerek - mój najwierniejszy kompan jazd z tego roku.

Najlepszy rok w moim życiu, nie wiem czy kolejny może być lepszy. Dzięki wszystkim, z którymi dane było mi pojeździć w 2016, szczególnie #rowerowykrakow + naszą przyszywaną sierotkę @Mortal84. Dzięki wszystkim, którzy kibicowali podczas najróżniejszych tegorocznych (prawie zeszłorocznych) wypadów. Stay tuned! W przyszłym też coś porobimy.

Rower nad rowerami i wszystko rower!!!

Bawcie się dobrze w Sylwestra. Czy to z Wykopem, czy z bardziej "namacalnymi" ludźmi. Ja tymczasem spadam w góry.

#rower #szosa #chwalesie #metaxynarowerze
metaxy - Podsumowanie 2016 roku na rowerku:
- 32 000km - 87km dziennie, niemal 10 00...

źródło: comment_OoyYdETNQV7T9YfR1vwQiUaK3TTwQVNG.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@metaxy: Po pierwsze, to szczerze podziwiam. Uwielbiam ludzi z pasją, którzy nie marzudzą, że coś tam się nie da, czasu mało, czy pogoda brzydka, itd., tylko po prostu robią swoje.
Po drugie, dzięki za motywację, bo jakaś tam część moich wyjść na rower były zainspirowana czytaniem tego, co Ty odwalasz ;)
Pozdrawiam serdecznie i życzę samych udanych jazd w przyszłym roku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@metaxy podsumuj jeszcze jak Cie to osprzętowo wyszło. Jakie oponki i ile, dętki, łańcuchy, owijki itp. Mniej więcej oczywiście, mega jestem ciekaw :)


w tym roku jak uda się 30 tys km to miej więcej:
- 3-4 kasety i łańcuchy po 180 zł za komplet,
- 3 komplety opon po 300 zł za komplet,
- około 10 dętek niech będzie za 100 zł, bo większość z Deca,
- 2 wkłady supportu za
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@metaxy gratuluję takiego progresu w 4 lata.

Czym na co dzień się zajmujesz?
@frems freelancer, programista, niestety nie za 15k, trudno przy te tej ilości jazdy i życiu jeszcze być wykopowym programistą, a szkoda
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
to jest pasja a nie do sklepu po bułki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Konkol tak właśnie tłumaczę mamie różnicę między hobby, a pasją. Hobby jest dodatkiem do życia, w pasji to życie jest dodatkiem
  • Odpowiedz