Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 2016 roku na rowerku:
- 32 000km - 87km dziennie, niemal 10 000km więcej niż w poprzednim,
- 1288h - 54*24h,
- 1025km - życiówka dystansu non stop bez snu z Krk nad morze,
- 10 258m - Everesting & Rouleur’s Society, czyli rekord sumarycznej wysokości jednej "przejażdżki",
- 1933m - najdłuższy podjazd z Edolo do Gavia (ITA),
- 2760m - Stelvio najwyższy punkt zdobyty na rowerze,
- 366 dni "treningów" - 4 rok bez opuszczonego choćby jednego dnia,
- 7014km - rekord w miesiąc podczas II wyprawa dookoła Polski, 226km dziennie,
- 765 gmin - łącznie 1532 z 2479,
- Stelvio, Gavia, Mortirolo, Pradziad - najfajniejsze wypady z tego roku z @44zw, @regyam, @cree,
- Czechy, Słowacja, Węgry, Bośnia i Herzegowina, Chowacja, Słowenia, Włochy, Szwajcaria - kraje w których udało się pojeździć,
- @Cymerek - mój najwierniejszy kompan jazd z tego roku.

Najlepszy rok w moim życiu, nie wiem czy kolejny może być lepszy. Dzięki wszystkim, z którymi dane było mi pojeździć w 2016, szczególnie #rowerowykrakow + naszą przyszywaną sierotkę @Mortal84. Dzięki wszystkim, którzy kibicowali podczas najróżniejszych tegorocznych (prawie zeszłorocznych) wypadów. Stay tuned! W przyszłym też coś porobimy.

Rower nad rowerami i wszystko rower!!!

Bawcie się dobrze w Sylwestra. Czy to z Wykopem, czy z bardziej "namacalnymi" ludźmi. Ja tymczasem spadam w góry.

#rower #szosa #chwalesie #metaxynarowerze
metaxy - Podsumowanie 2016 roku na rowerku:
- 32 000km - 87km dziennie, niemal 10 00...

źródło: comment_OoyYdETNQV7T9YfR1vwQiUaK3TTwQVNG.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
dzięki za motywację, bo jakaś tam część moich wyjść na rower były zainspirowana czytaniem tego, co Ty odwalasz ;)

@hard1 szczerze mnie to cieszy, serio
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Czym jeździsz?

@emm_bee BH Zaphire 6.9

Zwiedziłeś coś w Łodzi? :)

@piksel169 Piotrkowską, Stajnię dla jednorożców. Ogólnie byłem już w Łodzi na LŚ i koncertach, więc nie było parcia na zwiedzanie
  • Odpowiedz
@metaxy: Masakra :D 40h jazdy rowerem, ja nie chce sobie wyobrażać 40h na nogach, a co dopiero jeszcze jechać :D
Zajebiście by było mieć takie hobby ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda, że moje kolana pozwalają na 300m jazdy rowerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@metaxy jesteś mistrzem i mega inspiracją! Jeśli zapuścisz się w okolice Radomia to służę noclegiem :)

@chixi a na pewno w przyszłym roku będę, bo jak widzisz na mapie mam tam dziurę w gminach i chętnie skorzystam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@metaxy: Masakra :D 40h jazdy rowerem, ja nie chce sobie wyobrażać 40h na nogach, a co dopiero jeszcze jechać

@BrotatyChleb w trochę samozaparcia, zawzięcia, szczypta debilizmu, bardzo dużo braku szacunku do własnego zdrowia
  • Odpowiedz
@metaxy: chciałem się kilka dni temu pochwalić, że od czerwca zrobiłem 2000km (co zważywszy na to, że wcześniej przez całe życie zrobiłem może 300 nie jest złym wynikiem). Ale wtedy wpada taki metaxy i upokarza człowieka ;)
  • Odpowiedz