Wpis z mikrobloga

  • 4
Kisne xD na Polsacie nagonka na właściciela mieszkania który kwateruje meneli do własnego mieszkania żeby poprzedni lokatorzy którzy nie płacą wyprowadzili się. A nie płacą bo mają kredyt i dziecko chore na raka. Tylko że to mieszkanie ma na oko 120 metrów, apartament xD

Chwilę później kobieta kupuje kamienice i sama się z niej wyprowadza bo menelnia nie chce się wynieść, zakręca im wodę więc szczają jej na drzwi i atakują fizycznie.

K---a jakie piękne prawo xD Swoją drogą, wie ktoś jak sobie w takich sytuacjach radzić żeby nie podejmować eksmisji i czekać miesiącami?

#patologiazewsi #patologiazmiasta #prawo #4konserwy #neuropa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seid: mieć kolegów dresów którzy zrobią piekło menelom takie że się aż wyprowadzą. Albo napisać na wykopie, już kiedyś kilku mirków pomogło w wyprowadzce niechcianych lokatorów
  • Odpowiedz
@Seid: Oklep, po prostu oklep. Miałem takich ludzi, przestali płacić, nie chcieli się wynieść.
No i wszedłem tam z buta, wywlokłem kobietę i dziecko za włosy na śnieg, w tym czasie mój brat uderzał twarzą faceta o stolik. Wynieśli się wystraszeni w dwa dni.
  • Odpowiedz