Wpis z mikrobloga

Fajnie tak sobie podnieść swojego maksa w przysiadzie 3x ( ͡ ͜ʖ ͡) Świąteczna micha dobrze spożytkowana. 3x135kg VIDEO
1x135kg sprzed miesiąca dla porównania VIDEO #trenujzrozumemigodnoscia <<<<---- Obserwuj #mikrokoksy #silownia
Słowo komentarza:
130kg w rozgrzewce całkiem szybkie, pierwsze powtórzenia w seriach roboczych skopane, w drugiej serii roboczej trochę pięty się odrywały. Czasami za dużo biodra w zejściu w dół, ale ogólnie jestem mega zadowolony, zaczynam w końcu gonić moje martwe ciągi.
  • 17
@shdw: w planie było 3x RPE9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) cały dzień miałem w głowie coś między 130-135kg (130x3 było w ostatnim mikrocyklu)
@Brofessor: ostatio PR w seriach dają mi więcej radości niż 1RM. W singlach nie jestem na razie dobry, i nie potrafię przekuć objętości którą wykonuję w porządne jedno powtórzenie, ale to wszystko przyjdzie z czasem i doświadczeniem.
@Karoleer: Dobra deloadzik miałem, na spokojnie idę do góry. Problem w tym, że jeżeli dałem radę zrobić 147.5kg x3 w 5 seriach, a 150kg x1 sprawiało trudność to jednak coś tutaj jest nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)